Kur Europoje reikia vykti su šeima, o kur su draugais? (165)

 


 

Kelionių organizatoriai pastebi, kad sparčiai populiarėjantis kelionių tipas - keliauti su draugais. Keliauti su šeima vis dar labai populiaru, bet prie šeimos kviesti prisijungti draugus - naujas būdas smagiai leisti laiką atostogaujant. Skrendu.lt skrydžių bilietų ekspertai išrinko skirtingus Europos miestus, kuriuose laikas bus neužmirštamas tiek ramesnio, tiek aktyvesnio poilsio megėjams. Amsterdamas ir Alicantė - dvi populiarios kryptis, kuriose draugų kompanija suteiks atostogoms papildomo žavesio.

 

Kodėl verta keliauti su draugais?


Dažnai keliaudami dviese ar su šeima girdime tą pačia nuomonę, žinome kas patinka mūsų artimiems kelionių partneriams ir dažnai nepamatome daugelio dalykų. Taip, visiškai teisingai, leisdamiesi į kelionę nuolat su tais pačiais žmonėmis kelionės matome tuos pačius dalykus, pavyzdžiui, jei jūsų antra pusė domisi architektūra - didelė tikimybė, kad keliaudami į skirtingus pasaulio miestus stojate į lankytinus architektūrinius objektus. Įsivaizduokite, jei keliaujate su skirtingais draugais, kurių pomėgiai taip pat skiriasi, jūsų lanytinų objektų sąrašas ilgėja su kiekvienu nauju keleiviu jūsų kompanijoje. Svarbu paminėti, kad kelionės yra pilnos įspūdžių, o jais reikia dalintis. Įsivaizduokite, kiekvieną vakarą draugų kompanijoje verda diskusijos, kuriose aptariami pamatyti vaizdai ir dienos įspūdžiai. Tokios kelionės ne tik yra įdomios, bet kelia kartelę ir jūsų kitoms kelionėms.


 

 

 

Kodėl su šeima keliauti į Alikantę?

 

Viena pagrindinių priežas

ių - puikus klimatas, ilgas šiltasis sezonas ir galybė saulėtų dienų. Ši kryptis puikiai tinka keliavimui su didele kompanija, kurioje yra įvairiausio amžiaus vaikų. Alikantėje rasite tikrą ramybės oazę, miestas ramus, turintis ne tik gražų, tvarkingą paplūdymį, bet ir nuostabų senamiestį, kuris vilioja savo siauromis gatvelėmis ir turtingu istoriniu paveldu. Alikantėje gausu vilų, kuriose puikiai telps didelė atostogautojų kompanija, jei norite rinktis poilsį, kuriame nereikia sukti galvos dėl maisto gaminimo ar tvarkymosi, galite rinktis iš gausybės viešbučių. Alikantė puikiai tinka kelionėms su draugais, kurie mėgsta ramų poilsį, miestas nepabos apsistojant ir ilgesniam laikui, juk priprasti prie auksinių saulėlydžių būtų sunku. Tad kodėl pakviesti draugus? Poilsis ramus, tad daug šurmulio ir atostogų nutaikos suteiks draugų diskusijos ir šurmulys. Ką būtina pamatyti? Vienas labiausiai lankytinų objektų - Santa Barbara pilis, tai viena didžiausių viduramžio pilių Ispanijoje, verta ją pamatyti ir todėl, kad nuo jos atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizda. Alikantė kvie

ia jus atostogauti su draugais, užtikrindama daug saulės, ramybę ir nuostabius vaizdus!

 

Kodėl su draugais keliauti į Amsterdamą?

 

Amsterdamas dažnai vaizduojamas kaip laisvas miestas, kuriame rasite aktyvų naktinį gyvenimą, tačiau šis miestas turi daug daugiau pliusų. Čia yra vienas romantišiausių miestų, kuriame gausu lankytinų vietų. Miestas yra pilnas kontrastų, tad čia puiki vieta keliauti su draugais, visi atrasite patinkančių vietų. Amsterdamas turtingas savo muziejais: Anne Frank, Van Gogh, Rijks ir daug kitų. Amsterdamo istorijos muziejus atskleis net 750 metų miesto istoriją, jame rasite įvairiausių laikmečių archeologinius radinius, žemėlapius, įvairius istorinius daiktus. Ką dar pamatyti Amsterdame? Nyderlandų jūreivystės muziejus (Nederlands Scheepvaartmuseum) - šiame muziejuje rasite didžiausią pasaulyje laivų kolekciją. Būtinai aplankykite ir parką Vondelpark, čia rasite daugybę rūšių medžių, tvenkinių, tai puiki vieta pasidaryti pikniką, važinėti dviračiais ar rieduciais, gatvės meninikai dažnai rengia pasirodymus. Tai puiki vieta kelionei su draugais, nes mieste patirsite tikrai daug įspūdžių, tad draugų kompanijoje bus tikrai smagiau. Amsterdame būtina pasidairyti ir apsilankyti įvairiose kavinėse, restoranuose, baruose. Čia rasite gausybę išskirtinų vietų, kuriose rekomenduojama išbandyti vietinių patiekalų.