Kuo ypatinga Holika Holika kosmetika? (1)

nuotr
Holika Holika – Pietų Korėjoje populiarus kosmetikos prekės ženklas, jau išgarsėjęs daugelyje pasaulio šalių. Ši kosmetika išties unikali – daro stebuklus, o probleminei odai skirtas kremas tiesiog neturi sau lygių. Laimei, šiandien jums nereikia vykti į Korėją dėl Holikos. Būtina paminėti, kad Pietų Korėjos gaminiai nenusileidžia Vakarų konkurentams, o daugeliu atžvilgių juos net lenkia. Tai galima pastebėti daugelyje specialių kosmetikos gaminių.

Pagrindinė produkcijos dalis – odos priežiūros priemonės. Taip pat daug vonios ir dušo priemonių, dekoratyvinė kosmetika, kurioje naudojami natūralių žolelių ir augalų ekstraktai, kurie teigiamai veikia odą.

Aukštas našumo lygis, įdomus kiekvienos pakuotės dizainas, taip pat visų šiuolaikinio jaunimo poreikių ir skonių patenkinimas sudaro Korėjos gaminių filosofiją. Holika Holika kosmetika skirta padėti moterims įgyvendinti savo svajones.

Keli Holika Holika kosmetikos privalumai, dėl kurių tikrai verta ją išbandyti

 • Patikima apsauga nuo saulės– taip yra ne tik dėl kultūrinių korėjiečių tautos

ypatybių, bet ir dėl to, kad ultravioletiniai spinduliai sukelia fotosenėjimą. Gamintojas pasirūpino, kad kiekviename gaminyje būtų SPF faktorius, apsaugantis nuo saulės nudegimo.

 • Efektyvus amžiaus dėmių ir spuogų balinimas, nepriklausomai nuo odos tipo ir amžiaus – tai patiks moterims, norinčioms gauti greitą efektą namų sąlygomis.

 • Organinė sudėtis ir toksinių medžiagų nebuvimas garantuoja ne tik kiekvieno produkto natūralumą, bet ir veiksmingumą. Holika Holika produktų formulėse yra tokių komponentų kaip kolagenas, augalų ekstraktai, hialurono rūgštis, augaliniai aliejai, keramidai, vitaminai A ir E.

Buteliukų, tūbelių ir dėžučių dizainas, tikrai patiks šiuolaikinio jaunimo skoniui. Pavyzdžiui, kiaušinio formos muilas Egg Soap yra įdėtas į specialią plastikinę formą, o lūpų balzamas Dessert Time Lip Balm savo išvaizda nesiskiria nuo saldaus deserto.

 • Patraukli kiekvienos Holika Holika kosmetikos linijos kaina, ko gero, yra vienas


 

iš pagrindinių Korėjos prekės ženklo pranašumų. Moterys, kartą išbandžiusios šį gaminį praktiškai, yra pasirengusios išleisti dalį savo atlyginimo vien tam, kad buteliukai su mielu veidu papuoštų jų vonios kambarį ar miegamąjį.

Populiariausi Holika Holika produktai yra hidrogelinės ir lakštinės kaukės, glazūruoti saldaus sirupo skonio lūpų balzamai, odą raminantys serumai, gaivinantys veido purškikliai ir žinoma gelis.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.