Komercinės palapinės naudojamos tik prekyboje? Sužinokite, kur dar galima pritaikyti palapines (0)

nuotr.
Ar turite daug idėjų, kurias norite įgyvendinti? Gal jam reikia tinkamos vietos ir tinkamo laiko? Pasirinkite kompaktišką erdvę ir viskas bus sutvarkyta savaime! Prekybinės palapinės yra patogus ir greitas sprendimas įvairiems renginiams ar mažoms šventėms. Pradėkite nuomotis palapines jau dabar, o išskirtinių renginių metu pradžiuginkite aplinką rankų darbo kūriniais ir kūrybiškumu. Norintys pasinaudoti visomis pardavimo galimybėmis ir parduoti dažnai nusprendžia rinktis prekybą įvairiose parodose ir mugėse. Šiuo atveju komercinė palapinė visada yra naudinga, ji padeda atlaikyti blogas oro sąlygas ir gražina parduodamų prekių demonstravimą. Šiuo metu siūlomų tokių palapinių pasirinkimas tikrai nėra siauras, todėl galima rasti tikrai išskirtinių palapinių visose situacijose. Taigi į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Prekybinės palapinės - praktiškos ir tvirtos

 

Užsispyrę prekybininkai ir verslininkai laikosi taisyklių-kad užtikrintų savo klientams kokybę, grožį, tvarumą ir funkcionalumą, dėl to renkasi prekybines palapines. Aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos yra tvarios ir patvarios, todėl užtikrina, kad jūsų prekės ar gaminiai bus apsaugoti nuo natūralių išdaigų ar kitokio netikėto poveikio. Tvirta aliuminio ir plieno konstrukcija užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką ir stabilią palapinės formą. Naujoviško rėmo viduje nėra atraminių sijų, todėl galite naudoti kiekvieną kvadratinį milimetrą palapinės. 

 

 • Aukštos kokybės palapinės konstrukcija pagaminta iš nerūdijančio plieno ir gali atlaikyti itin dideles apkrovas. Todėl pastatus galima sujungti vienas su kitu, statant individualius poreikius atitinkantį dydžio ir formos prekybos miestelį. Taikant pažangias technologijas, palapinės danga yra pagaminta iš tvirtos PVC medžiagos. Tai tvarus apsauginis tentas, kuris užtikrina patikimą apsaugą nuo lietaus, vėjo ir jaukų pavėsį kaitinant vasaros saulei. Palapinės apsauginė danga yra ilgaamžė, todėl išlieka nepakitusi ir estetiškai atrodo net po kelių sezonų.

 

Prekybinės palapinės dizainas atitinka švenčių, mugių ar festivalių zonų standartus. 4–25 kvadratinių metrų ploto prekybos plotas gali būti paverstas unikalia vieta, kur galima prekiauti rankų darbo kūriniais, dalytis idėjomis ar demonstruoti meno kolekcijas. Jei reikia, į vieną fasadą galima sujungti kelias palapines ir pašalinti papildomas vidines sienas. Tokiu būdu kelios erdvės bus sujungtos į didžiulį teminį palapinių miestą. Tai estetinės palapinės, suprojektuotos pagal klasikinius standartus ir novatoriškas technologijas. Lauko pastatas sumaniai integruotas į aplinką ir tinkamas asmeniniam naudojimui. Kompaktiškos palapinės tampa vis populiaresnės šeimos šventėse - patalpose yra valgomojo stalai, lauko virtuvės ar įrašų studijos.

Kokios kainos vyrauja komercinių palapinių nuomoje ir pardavimuose

 

Palapinių nuoma - geras ir protingas sprendimas, kuomet norima ką nors reklamuoti, prekiauti prekėmis ar surengti šventę. Komercinių palapinių kaina priklauso nuo reikalingo ploto. Palapinių nuoma prasideda nuo 45 eurų, priklausomai nuo individualių poreikių reikalaujamo ploto, papildomos įrangos nuomos, montavimo, transportavimo ir kt. Renkantis palapinę, verta išsinuomoti ne tik stogą ir pastogę, bet ir tokius atributus kaip prekybiniai stalai ir kėdės.

 

Šventės ar renginio tema ir spalvų gama taip pat verta dėmesio. Galite rinktis iš įvairių spalvų palapinių kolekcijos ir pasirinkti tinkamą apdailą, kad aplinka taptų gyvybinga.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.