Kokios higienos priemonės padės pasirūpinti savimi (67)

higiena
Norėdami gerai jaustis ir tinkamai pasirūpinti savo sveikata, turite skirti visą dėmesį kasdienei higienai.

Iš plataus asortimento kruopščiai pasirinkite aukštos kokybės higienos priemones, atitinkančius jūsų lūkesčius ir poreikius. Užsisakyti higienos priemones internetu yra paprasta, be to, tai yra pigiau, nes rasite daug patrauklių kainų.

Higienos priemonių pasirinkimas yra platus, nes kiekvienas asmuo yra individualus, dėl to reikia skirti ir skirtingą higieną. Žinoma, pasirinkimas yra labai platus, dėl to kartais yra sunku išsirinkti tinkamiausias prekes, bet visuomet reikia atkreipti dėmesį į sudėtį ir pagal ją išsirinkti tinkamiausias ir geriausios kokybės higienos prekes.

Higienos prekės ir jų rūšys

 • Burnos priežiūros priemonės. Kruopšti burnos higiena yra pirmas ir svarbiausias žingsnis į sveiką šypseną. Dantų šepetėliai ir pastos yra svarbiausios burnos higienos priemonės dantų ir dantenų sveikatai. Dantų pastą ir dantų šepetėlius rinkitės pagal savo poreikius. Jei norite gražesnės šypsenos, padės balinamosios dantų pastos ar specialūs rinkiniai. Jei jūsų dantys jautrūs, dantenose matomas kraujas - tinkama dantų pasta padės sušvelninti šiuos simptomus. Pasirinkite tinkamą dantų šepetėlį pagal savo poreikius, nes jie būna įvairių tipų: minkšti, ypač minkšti, vidutinio kietumo - visa tai turi išlaikyti burną švarią ir gaivią visą dieną. Norėdami užtikrinti dantų sveikatą, nepamirškite kitų svarbių burnos higienos priemonių. Visada naudokite dantų siūlą ar dantų skystį, kad pašalintumėte maisto likučius ant dantų paviršiaus. Šios burnos higienos priemonės yra ypač naudingos, kai nespėjote išsivalyti dantų.

 • Moterų higienos priemonės yra svarbi asmeninės higienos dalis. Pagal savo poreikius galite pasirinkti įvairių tipų absorbuojančius paketus ir tamponus, o kasdieniniam naudojimui galite pasirinkti paprastus ar lengvesnius, kasdienius įklotus. Įvairūs intymios higienos prausikliai užtikrins kasdienį kūno valymą, jei nėra sąlygų nusiprausti, o intymios higieninės servetėlės ​​taps nepamainoma preke keliaujant. Užtikrinti kasdieninę asmens higienos švarą paprasta turint vatos krapštukų, rutuliukų bei diskelių. Įvairios valymo ir antibakterinės servetėlės ​​yra ypač patogus ir universalus pasirinkimas. Jie ypač naudingi norint išlaikyti švarą ir higieną keliaujant, leidžiant laiką gamtoje.

 • Dezodorantas yra daiktas, be kurio neįsivaizduojame savo dienos. Visą dieną lydintis gaivumas suteikia energijos ir užtikrina pasitikėjimo jausmą. Patikimas dezodorantas padės išvengti nemalonaus prakaitavimo ir išvengti nemalonių kvapų net šilčiausiomis dienomis. Dezodorantą rinkitės pagal aromatą ir patogiausią formą - purškiklį, rutulinį, gelinį, pieštuko formos ar kremo konsistencijos. Apsauginės pažastų pagalvėlės taip pat gali būti naudojamos kaip papildoma apsauga.

Norint pasirūpinti savo sveikata ir savijauta, būtina atkreipti dėmesį į subalansuotą mitybą ir užtikrinti fizinį aktyvumą. Keliaudami, aktyviai sportuodami ar tiesiog įsitraukdami į kasdienių reikalų sūkurį, užkandžiams rinktinės dribsnius, riešutus, baltyminius batonėlius ar javainius. Šie sveiki užkandžiai yra lengvai prieinami. Stiprus imunitetas yra patikimiausias būdas išvengti ligų, todėl verta atkreipti dėmesį į vitaminų ir papildų naudą. Rinkdamiesi maisto papildus, turite atsakingai įvertinti savo mitybą ir kūno signalus. Nedideli susižeidimai ar negalavimai nesutrikdys dienos ritmo, jei namuose visada turėsite pleistrų, dezinfekcinio skysčio, nosies purškalo bei kitų svarbiausių sveikatos prekių. 


 

 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  33rapfrmp3.com est un site bien organisé qui fait la distinction entre le hip hop et le rap, et il comprend une section Top 20 pour chacun. De plus, dans sa catégorie "Chansons", il a une section spéciale pour les téléchargements gratuits où vous trouverez plusieurs des meilleurs artistes de rap indépendant.

  Komentaras

  Jednorazová elektronická cigareta bez nikotínu, tabaku, dechtu s obsahom vitamínov A, B6, B12 a C. Sme spoľahlivý predajca u nás nakúpite bezpečne, pohodlne a rýchlo. Vape je elektronická cigareta na 500 potiahnutí bez nutnosti dobíjať, skladať či montovať. Jednoduché použitie za konkurenčné ceny na vapeciga.sk. Vapovanie je alternatíva k fajčeniu a elektronická jednorazová cigareta dodá telu vitamíny, energiu, dobrú náladu a radosť. elektronická cigareta

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.