Kodėl verta rinktis dinaminę svetainę? (2)

Domeno registravimas
Prieš kuriant interneto svetainę būtina gerai apgalvoti savo poreikius. Kitu atveju, kaip galime būti tikri, kad džiaugsimės galutiniu rezultatu? Vienas iš svarstytinų klausimų kuriant svetainę yra tai, kokia ji turėtų būti – statinė ar dinaminė. Abu variantai turi savo pliusų ir minusų. Nepaisant to, dinaminės svetainės išlieka pranašesnės. Taigi kodėl verta rinktis būtent jas?

1. Patogumas naudotojui

Dinaminė svetainė yra kur kas patogesnė lankytojui nei statinė, nes pateikia jo poreikiams pritaikytą turinį. Tokiu būdu užtikrinama žymiai geresnė naudotojo patirtis, kitaip žinoma kaip UX (angl. User Experience). Ji ypač svarbi siekiant vartotojų palankumo ir ilgalaikių ryšių kūrimo. Dinaminėje svetainėje informacija gali būti pateikiama pagal naudotojo buvimo vietą arba keičiant turinį taip, kad jis atspindėtų lankytojo interesus, ketinimus ar ankstesnius veiksmus puslapyje.

2. Lengvas atnaujinimas

Vienas didžiausių dinaminės svetainės privalumų yra lengvas turinio atnaujinimas. Pradedant internetinį verslą labai svarbu neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir nebijoti pokyčių. Būtent tai padeda išlikti konkurencingiems. Norint atnaujinti dinaminę svetainę nereikia jokių specialių programavimo žinių. Pakeitimai viename puslapyje gali būti automatiškai kopijuojami kituose puslapiuose, nekeičiant dizaino. Tai itin aktualu turint iš daug puslapių sudarytą svetainę. Tokiu būdu jos priežiūra tampa kur kas lengvesnė ir efektyvesnė. Be to, dinaminę svetainę galima greitai pritaikyti įvairių dydžių ekranams ir prireikus ji suteikia galimybę verslui augti.

Norite sukurti tokią svetainę? Tuomet pirmiausia jums bus reikalingas domeno registravimas. Greitai ir patogiai jį galite atlikti spustelėję ant pateiktos nuorodos. Peržvelkite laisvus domenų vardus ir išsirinkite tą, kuris geriausiai atspindėtų jūsų prekių ženklą. Na, o kartu užsisakę bet kurį talpinimo (hostingo) planą, nemokamai gausite svetainių kūrimo įrankį. Su juo lengvai sukursite net ir elektroninę parduotuvę.

3. Funkcionalumas ir interaktyvumas

Dinaminės svetainės puslapiai yra žymiai funkcionalesni nei statinės. Šią savybę riboja tik logikos ir kalbos, reikalingos jiems sukurti, sudėtingumas ir turinio pateikimo instrukcijos. Dinaminės svetainės lankytojai gali joje palikti atsakymą arba komentarą, remdamiesi savo patirtimi realiuoju laiku. Tai padeda svetainės savininkui sužinoti, ką klientai mano apie jo verslą, produktus ar pačią svetainę. Tokiu būdu užtikrinamas interaktyvumas.

4. Profesionali išvaizda

Dar viena priežastis, kodėl verta rinktis būtent dinaminę svetainę, yra ta, kad ji atrodo profesionaliau nei statinė. Aukštos kokybės vaizdinė medžiaga šiandien yra svarbi bet kurios svetainės dalis. Patrauklų ir taisyklingai parašytą tekstą derinant su tinkamais paveikslėliais, galima akimirksniu patraukti lankytojo dėmesį ir paskatinti jį naršyti toliau. Dinaminė svetainė leidžia naudoti besikeičiančius paveikslėlius, vaizdo turinį ir animaciją, kurie dar labiau įtraukia.

Sunku suabejoti dinaminės svetainės privalumais, tiesa? Įsitikinkite jais patys. Sukurkite daugiafunkcinę svetainę, kuri leistų kuo geriau patenkinti lankytojų poreikius. Kurkite pasitikėjimo vertą verslo įvaizdį!

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.