Kodėl kompiuterinių žaidimų žaidėjams vertėtų išbandyti „Eldorado“?

nuotr.
Taigi, jūs ką tik praleidote 3 dienas keldami savo veikėjo lygį OldSchool RuneScape žaidime, kasdien žaisdami po 12 valandų, pagaliau gavote Scythe of Vitur ar kitą didelio lygio ginklą / šarvų dalį, tačiau tas žaidėjas, kuris tik pradėjo žaisti, nusipirko krūvas žaidimo valiutos (šiuo atveju, RuneScape aukso) bei sumokėjo kad kažkas žaistų už jį ir keltų jo veikėjo lygį, taip paversdamas jūsų ilgai ir sunkiai pasiektą progresą beverčiu?

Kasdien daug žaidėjų patiria panašų nusivylimą, kai žaidėjai su storesnėmis piniginėmis, arba žaidėjai, mėgstantys žaisti ne pagal taisykles, sugadina visą žaidimo smagumą. Taip, tokia ta liūdna žaidimo pasaulio realybė. Tačiau kam nepatinka lengvi pinigai? Kol mąstote, kokiu atveju greiti ir lengvi pinigai nėra priimtini, aš jums pasakysiu, kad tokius pinigus ypač mėgsta žaidimų kūrėjai. Ir kai anksčiau minėti žaidimų kūrėjai nustato absurdiškai dideles kainas jų žaidimo valiutai ar tam tikriems virtualiems atributams. Tokiu atveju, dauguma žaidėjų yra priversti ieškoti pigesnių alternatyvų, ir neretai dauguma jų nukenčia dėl virtualiose parduotuvėse dažnų apgavysčių, ir nesvarbu kokio tipo – gali būti jog jus tiesiog apgavo ir jūs praradote pinigus, gali būti jog prekes pardavėjas pristatė, tačiau tai padarė neatsargiai arba pasenusiu metodu, ir taip jūs praradote savo paskyrą, kurią naudojote jau kelis metus.

Ir štai, tarsi „supermenas“ paskutinę nevilties akimirką įžengia virtualių valiutų bei kitų žaidimo atributų parduotuvė, kuria aš pasitikiu labiausiai.

Šios prekyvietės pavadinimas yra Eldorado, ir norite tikėkite, norite ne, bet čia yra pačios žemiausios kainos visame internete! Tarkime, norite pirkti milijoną OldSchool Runescape aukso. PlayerAuctions arba RunescapeGoldMarkt tą milijoną aukso jums parduos už apytiksliai 60 JAV dolerio centų, o Eldorado prekyvietėje tą patį milijoną jūs rasite už apytiksliai 52 centus. Taip, skirtumas nedidelis, tačiau perkant dideliu kiekiu tas skirtumas labai greitai išryškėja. Tačiau tai ne viskas! Kitos prekyvietės dažniausiai ima 20% komisinį mokestį už kiekvieną pardavimą, o Eldorado iš jūsų prašys tik 5%. Laimi visi! Žaidėjai perka jiems aktualias prekes pigiau, pardavėjai uždirba daugiau, ir taip keliasi savo reputaciją bei gauna galimybę viską parduoti dar pigiau, o Eldorado kelia savo reputaciją, taip pasiekdami didesnę žaidėjų dalį.

Tad pakalbėkime apie tai, ką galite nusipirkti šioje prekyvietėje. Eldorado.gg gali jums pasiūlyti krūvą skirtingų žaidimų valiutų. Norite anksčiau minėto OldSchool RunesScape aukso? Galbūt esate užkietėjęs World of Warcraft fanas? O gal jums labiau patinka Final Fantasy XI arba Final Fantasy XIV? O gal, tik gal, jums patinka žaisti futbolą su automobiliais? Ar visada svajojote tapti multimilijonieriumi Grand Theft Auto: V žaidime? Galiu jus užtikrinti, rasite sau reikalingos valiutos, ir daug pigiau nei kitur.

Galbūt jūsų veikėjo lygis yra per žemas, o laiko jį kelti jūs tiesiog neturite, tačiau draugai ryt planuoja “reidą”? Tokiu atveju jūsų laukia krūva žaidimo entuziastų, kurie pigiai, ir saugiai pakels jūsų veikėjo lygį, kol jūs džiaugsitės laiku su šeima, arba užtarnautu poilsiu, ir ryt, kupinas jėgų galėsite dalyvauti anksčiau minėtame “reide”.

Tarkime jūs turite krūvas valiutos, jūsų veikėjo lygis pakankamas, tačiau paskutinę minutę suvokėte, jog jūsų ginklai ar šarvai per silpni šiam bosui? Eldorado.gg pardavėjai jums tikrai pasiūlys jūsų geidžiamą ginklą ar šarvus, už pigiausią rinkos kainą.

O galbūt, tik galbūt, jūs tik planuojate pradėti žaisti šį žaidimą, tačiau nenorite praleisti ilgo laiko bandydami sužinoti, ar šis žaidimas jums patinka? Nusipirkite paskyrą, kurioje veikėjo lygis, valiuta bei apsiginklavimas bus paruošti taip, kad nuo pačios pirmos sekundės galėtumėte mėgautis žaidimu be jokių nesklandumų.

Taip, taip, viskas skamba gerai, galbūt netgi per gerai. Viskas ko mes, žaidėjai, norime, ir labai pigiai? Skamba kaip vienas iš anksčiau minėtų apgavystės atvejų. Galiu jums pritarti, viskas skamba tikrai per gerai, bet būtent ši prekyvietė išsiskiria iš kitų. Matote, administracija bei savininkai visada patikrina pardavėjus, ar jie patikimi, ir ar ji tikrai gali aprūpinti jus tuom, ką žada. Ir ne, tai ne automatinis procesas, kurį įvykdo robotai. Visi pardavėjai yra patikrinami rankiniu būdų, ir kilus bet kokioms abejonėms, pardavėjas negali pradėti pardavinėti. Žinoma, blogas obuolys kartais vis tiek patenka į jūsų daržą, tačiau galiu jus patikinti, jog apgavystės ar nenusisekusio pardavimo atveju jūs galite kreiptis į pagalbos centrą, kuriame jums garantuotai padės profesionalai. Jeigu visa tai jūsų vis dar neįtikino – užmeskite akį į šią Trustpilot atsiliepimų skiltį – joje rasite tūkstančius teigiamų atsiliepimų – visi surinkti per 10 metų sunkaus darbo, kuris tikrai atsipirko visiems.

Tad jei esate žaidėjas, kurio smagumą gadina labai aukšto lygio žaidėjai, ar esate pardavėjas, kuris ruošiasi pradėti pardavimus šioje srityje, rinkitės Eldorado.gg – patikimą, pigią, bei žaidėjų iš viso pasaulio numylėtą prekyvietę.

  Komentaras

  I'm sure everyone has that one friend who is so genetically blessed that he can blink an eye and magically drop to sub-10-percent body fat. Everyone else has to dial in their diet and tweak their training.

  LeptoConnect Diabetes-Freedom Leptitox Halki-Diabetes-Remedy The-Lost-Book-Of-Remedies Resurge His-Secret-Obsession Brain-Training-For-Dogs The-Lost-Ways-Book Custom-Keto-Diet Alive-After-The-Fall 21-Day-Flat-Belly-Fix 28-Day-Keto-Challenge Sonus-Complete healthies 247

  Komentaras

  I was reminded of just how good step-ups are this morning as I awoke to a set of sore and stiff legs. That’s because last night I did just 2 sets of heavy step-ups. Man, are my legs feeling it today!

  resurge    leptoconnect      leptitox      diabetes-freedom  halki-diabetes-remedy    the-lost-book-of-remedies    his-secret-obsession  nutravesta-proven-plus    brain-training-for-dogs    the-lost-ways  custom-keto-diet  alive-after-the-fall    21-day-flat-belly-fix    28-day-keto-challenge    sonus-complete

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.