Kino teatro „Dainava“ repertuaras

Kino teatras „Dainava“ laukia žiūrovų! Liepos 3– 9 dienomis rodome:

 • VIKINGAS VIKAS (V) 13:00 – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai

 • EŽIUKAS SONIC (N-7) 15:30 – lietuviškai dubliuotas nuotykių filmas visai šeimai

 • KRISTAUS KŪNAS (N-13) 18:00 – drama

 • JAGA. TAMSIOJO MIŠKO KOŠMARAS (N-13) 20:30 – siaubo

Lankytojams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido kaukes. Į seansus nebus įleisti asmenys, kuriems pasireiškia akivaizdūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (sloga, čiaudulys, paūmėjęs kvėpavimas). Žiūrovai bus sodinami 2 metrų atstumu, o vietas šalia galės įsigyti šeimos nariai (iki 4-ių žmonių). Į kino seansus bus įleidžiama iki 50 žiūrovų. Lankytojai raginami bilietus įsigyti www.kinasdainava.lt arba atsiskaityti kortele kasoje. Kino teatro salės švara prižiūrima laikantis visų reikalavimų – reguliariai dezinfekuojami paviršiai, vėdinamos patalpos.

VIKINGAS VIKAS

nuotr

Viko širdis ir svajonės visuomet buvo didesniais už jį patį. Mažasis vikingas trokšta leistis į tolimas keliones, patirti nuotykius, gandai apie kuriuos sklis net už jūrų marių, ir tapti panašiu į savo tėtį – galingą vikingų vadą. Sykį mažojo vikingo gyvenime nušvinta viltis visiems įrodyti, jog jis – tikrų tikriausias karys! Klastingajam Lokiui pagrobus Viko mamą, vaikinas leidžiasi į pavojingą kelionę Asgardo link – pažaboti galingus kerus ir išlaisvinti brangiausią jam žmogų gali tik jis. Ar jam pavyks išgelbėti mamą ir įrodyti, jog Vikas – galingas ir pagarbos vertas karys?

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=y1V0vMeyqo8&feature=emb_title

EŽIUKAS SONIC

nuotr

Greičiausias pasaulyje Ežiukas Sonic – kultinės žaidimų konsolės „Sega“ veikėjas. Sonic – taisyklių ir svetimos nuomonės nepaisantis personažas, pirmajame jam dedikuotame filme priverstas apsigyventi Žemės planetoje. Čia jis susipažįsta su geriausiu savo draugu Tomu (akt. James Marsden), drauge su kuriuo stoja į kovą su Sonicą medžiojančiu piktadariu Dr. Robotniku (akt. Jim Carrey), siekiančiu užgrobti planetą. Ar draugams pavyks sustabdyti mokslininką, gaunantį viską, ko trokšta? Šviesos greičiu lakstantis ryškiai mėlynas veikėjas visuomenei pirmąsyk pasirodė 1991-aisiais, kompanijai „Sega“ išleidus vaizdo žaidimą „Sonic the Hedgehog“, ir iškart tapo neatsiejama popkultūros dalimi. Iš pradžių tik žaidimų konsolėse šmėžavęs Ežiukas Sonic ilgainiui tapo animacinių filmų, komiksų ir net anime veikėju, o 2020-aisiais pasiekė Holivudą, tapdamas pagrindiniu jam dedikuoto filmo personažu.

Anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=WMh-Nkt2wfs&feature=emb_title

KRISTAUS KŪNAS

nuotr

20-metis Danielis po sunkaus nusikaltimo patiria dvasinę transformaciją jaunimo pataisos namuose. Atėjus metui juos palikti, jis svajoja tapti kunigu, tačiau kriminalinė praeitis tam neįveikiama kliūtis. Pakeliui į naują darbo vietą jis persirengia kunigu ir dėl komiško atsitiktinumo perima nuošalaus miestelio parapiją. Neįprasta jauno, charizmatiško dvasininko praktika tampa akstinu vietinei bendruomenei pradėti susitaikymo procesą po neseniai įvykusios tragedijos. Tačiau Danielio praeitis netrunka pasivyti.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=_cTXYRtv15U&feature=emb_title

 

JAGA. TAMSIOJO MIŠKO KOŠMARAS

nuotr

Jauna sutuoktinių pora (akt. Aleksėjus Rozinas ir Svetlana Ustinova) persikrausto gyventi į savo svajonių namus. Jie visai arti miško, čia visada grynas oras, ramybė, jokio miesto šurmulio, draugiški ir paslaugūs kaimynai – puikios sąlygos auginti vaikus ir džiaugtis šeimynine laime. Naujoji auklė verslininkų porai pasirodė draugiška, nuoširdi, be žalingų įpročių, idealiai tinkanti prižiūrėti jų kelių mėnesių dukrelę ir paauglį sūnų Jegorą (akt. Olegas Čiugunovas). Gražią iliuziją sukūrusi auklė (akt. Marijana Spivak) netrukus namuose ima skleisti nepaaiškinamą baimę. Poros sūnus girdi bauginančius garsus, auklės šešėlis nuolat šmėžuoja namuose, kai visi miega. Jis ne kartą matė auklę, vaikščiojančią po namus ar tyliai rymančią prie mažosios sesutės naktį, o jos lovelė apraizgyta keistomis raudonomis gijomis. Pagalbos laukti nėra iš kur, nes Jegoro tėvai juo paprasčiausiai netiki. Jokių nerimą keliančių ženklų neparodo ir namuose įrengtos modernios stebėjimo kameros... Padėtis tampa nebevaldoma, kai berniukas grįžęs iš mokyklos supranta, kad mažoji sesutė ir kraupioji auklė dingo be pėdsakų. Iš namų paslaptingai pradingo mažylės žaislai, daiktai, rūbai, nuotraukos... Nebėra jokių ženklų, kad dar vakar namuose gyveno linksmai krykštaujantis kūdikis. Maža to, tėvų akyse – jokios gyvybės, baimės ar streso… Jie visiškai neprisimena, kad kada nors turėjo naujagimę dukrą...

Jegoras priverstas viską išsiaiškinti. Vilties rasti sesutę gyvą vis mažiau...

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?time_continue=124&v=LA-1EwFdwKg&feature=emb_title

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.