Kino teatras „Dainava“ laukia žiūrovų! (0)

Dainava kinas
Kino teatras „Dainava“ laukia žiūrovų! Bilietai www.kinasdainava.lt

Kino teatro „Dainava“ repertuaras

Birželio 11–17 dienomis rodome:

 • TRIUŠIS PITERIS 2: PABĖGIMAS (V) 13:00 lietuviškai dubliuotas animacinis - vaidybinis filmas visai šeimai

 • KRUDŽIAI 2. NAUJASIS AMŽIUS (V) 15:30 - lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai

 • ILGA ISTORIJA TRUMPAI (N-13) 18:00 – romantinė komedija

 • IŠVARYMAS 3: VELNIAS PRIVERTĖ MANE TAI PADARYTI (N-16) 20:30 – mistinis siaubo trileris


 

Klausiate – atsakome:

 • Ar reikia turėti Galimybių pasą norint žiūrėti filmą kino teatre „Dainava“? NE, nereikia.

 • Ar galima kine valgyti užkandžius? NE, užkandžių ir gėrimų įsigyti, atsinešti ir vartoti kine negalima. Spragėsiai sugrįš į kino teatrą, kai tik leis Vyriausybė.

 • Ar kine lankytis saugu? TAIP! Žiūrovai sodinami remiantis 2+2 principu, nuolat vėdinamos patalpos, kino teatre gausu dezinfekavimo priemonių.

Visos Covid 19 saugumo kino teatre taisyklės:

https://kinasdainava.lt/informacija/kino-teatro-taisykles

TRIUŠIS PITERIS 2: PABĖGIMAS

 

Triusis piteris

Per pastaruosius pora metų Piterio gyvenimas pasikeitė: Bėja ir Tomas susituokė, o Bėjos surašytos istorijos apie išdaigininką triušiuką bei jo draugus išpopuliarėjo ir pats Piteris tapo tikra žvaigžde. Suprasdamas, kad žinomumas įpareigoja, triušiukas ima elgtis oriau ir stengiasi susilaikyti nuo sau įprastų šunybių. Tomas šiais pasikeitimais, be abejo, netiki ir nuolat laukia, kol išdaigininkas mėlynu švarkeliu vėl ką nors iškrės. Naują gyvenimo lapą atvertusį Piterį toks Tomo požiūris šiek tiek žeidžia, o paskutiniu lašu tampa Tomo perspėjimas „elgtis padoriai“, kartu su Bėja išvažiuojant medaus mėnesiui. Įskaudintas Piteris nusprendžia, kad jam bus geriau be visų šitų nesąmonių ir, palikęs mylimus namus bei atsidavusius bičiulius, iškeliauja į miestą. Ten Piterio laukia daugybė nuotykių, netikėtos pažintys, sunkūs išbandymai ir linksmas chaosas, kurį Piteris, pats to nenorėdamas, kažkokiu būdu sugeba sukelti.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=izNGZUygz14


 


 

KRUDŽIAI 2. NAUJASIS AMŽIUS

 

Krudziai

Krudžiai išgyveno nemažai pavojų bei negandų: pradedant nuo priešistorinių žvėrių iki vos neįvykusios pasaulio pabaigos. O dabar jiems teks susidurti su didžiausiu iššūkiu: kita šeima. Krudžiams reikia naujų namų, todėl ši pirmoji priešistorinė šeima leidžiasi ieškoti naujos – saugesnės – vietos. Netrukus jie atranda idilišką ir tiesiog tobulą vietelę, ir šeimynėlė apsidžiaugia, kad jų problemos išspręstos... išskyrus vieną dalyką: ten jau gyvena kita šeima – Gerulaičiai.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=R3Z3e7NODqU

ILGA ISTORIJA TRUMPAI

 

ilga

Vieną rytą, atsibudęs po nuostabių vestuvių su Lijana, Tedis vos negauna infarkto, virtuvėje išvydęs kažkelintą mėnesį nėščią savo žmoną. Šiaip ne taip prastūmus dieną, kitą rytą jį pažadina kūdikio verksmas. Šiaip ne taip susitvardęs ir atmetęs visus neįmanomus variantus, Tedis suvokia, kad pateko į kažkokį keistą „laiko verpetą“, kuriame viena jo nugyventa diena prilygsta vieneriems visų kitų nugyventiems metams. Gyvenimui žaibu bėgant prieš akis, anksčiau viską atidėliojęs Tedis dabar turi greituoju būdu išmokti vertinti kiekvieną akimirką, kurią jam teikiasi dovanoti ši perkreipta realybė. Dabar jau suprasdamas, kokios vertybės slypi paprasčiausioje kasdienybėje, Tedis iš paskutiniųjų stengiasi neprarasti brangiausių dalykų – tų, kurių anksčiau taip nevertino.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=xHYgOvGfnoo


 

IŠVARYMAS 3: VELNIAS PRIVERTĖ MANE TAI PADARYTI

 

isvarymas

Trečiajame „Išvarymo“ filme pasakojama tikra 1981 m. Konektikuto valstijoje įvykusi istorija. Už nužudymą teisto Arnio Džonsono (aktorius Ruairi‘s O'Connor‘as) advokatai teigė, kad vaikiną buvo užvaldęs demonas ir todėl jis negalėjo būti atsakingas už savo veiksmus. Tai buvo pirmasis „demoniško užvaldymo“ gynybos atvejis JAV teismų istorijoje.

Susidomėję byla, Edas ir Lorena Vorenai (aktoriai Vera Farmiga ir Patrick‘as Wilson‘as) ima gilintis į įvykių aplinkybes. Sutuoktinių tyrimas atskleidžia, kad prieš užvaldydamas Arnį, demonas į mūsų pasaulį pateko per 11-metį berniuką Deividą (akt. Julian‘as Hilliard‘as). Paranormalių reiškinių tyrinėtojai netrukus suvokia, kad susidūrė su dar neregėta pragariška galia, grasinančia pražudyti ne tik Arnį, bet ir juos pačius.


 

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=I1y54MfFLGg&t=1s

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.