Kelionės automobiliu – patikimas atostogų planas nenuspėjamai vasarai (1)

nuotr
Šiemet pandemija savavališkai koreguoja bet kokius planus. Ne išimtis ir vasaros atostogos – kol kas niekas nedrįsta prognozuoti, kokiomis kryptimis bus galima laisvai keliauti. Taip pat lieka nemaža tikimybė, kad kruopščiai suplanuotą kelionę gali tekti atšaukti dėl saviizoliacijos arba prieš kelionę gavus teigiamą Covid-19 testo atsakymą. Jei šiuo metu negalite sau leisti prabangos spontaniškiems paskutinės minutės sprendimams, verta sutelkti dėmesį į tokius vasaros planus, kuriuos galima laisviau koreguoti nepatiriant papildomų išlaidų. Kelionės automobiliu yra vienas saugiausių ir patikimiausių pasirinkimų. Jei netikėtai teks atidėti kelionę, nepatirsite jokių nuostolių, o pasikeitus atskirų šalių pandeminei situacijai, galima pasukti vairą kita kryptimi.

Maršruto susidėliojimas – puiki pažintinė pramoga visai šeimai

Žinoma, kelionė automobiliu neužtikrins „viskas įskaičiuota“ komforto, tačiau gali suteikti kur kas įvairesnių ir įdomesnių pramogų. Vien pasiruošimas kelionei gali tapti šeimą sutelkiančia veikla. Sutarus, kuria kryptimi norite keliauti, nesvarbu ar tai Lietuva, ar Europos šalys, verta susidėlioti konkretesnį kelionės maršrutą ir iš anksto pasidomėti svarbiausiais lankytinais objektais. Informacijos apie dėmesio vertus muziejus, parkus ar gamtos įdomybes ieškokite ne tik oficialiose miestų, nacionalinių ir regioninių parkų svetainėse. Socialiniuose tinkluose rasite ne vieną keliautojų grupę, kurioje noriai dalinamasi aktualia informacija. Jei keliausite su vaikais, į maršruto rengimą įtraukite ir juos. Vaikui patikėkite užduotį pasirinkti vieną lankytiną objektą ir jį pristatyti šeimai – taip parodysite pasitikėjimą bei garantuotai sužinosite netikėtų faktų apie vaiko dėmesį patraukusią vietą.

Beje, jei stinga laiko arba nepasitikite savo organizaciniais gabumais, nepamirškite galimybės įsigyti jau parengtą kelionės automobiliu maršrutą. Panaršę internete nesunkiai rasite profesionaliai parengtų kelionės automobiliu maršrutų su visa informacija apie lankytinus objektus.

Laisvė rinktis nakvynę viešbutyje, sodyboje arba palapinėje

Dėliojantis kelionės automobiliu maršrutą tenka pasukti galvą ne tik dėl lankytinų vietų, bet ir numatyti nakvynes vietas. Čia vėlgi galima įžvelgti ne vieną privalumą bei pasirinkimo laisvės ir erdvės įvairioms improvizacijoms. Keliaujant automobiliu galite apsistoti penkių žvaigždučių viešbučiuose, jaukiose sodybose ar palapinėje prie ežero. Išties nuostabu, kad viena kelionė gali aprėpti tiek daug skirtingų patirčių. Beje, verta numatyti ir ilgesnį apsistojimą vienoje vietoje, kurio metu bus patogu įdėmiau patyrinėti vietovę, pasimėgauti maudynėmis ar kitomis vasaros pramogomis, o taip pat pailsėti nuo vairavimo. Dar daugiau laisvės dėliojantis maršrutą turėsite pasirinkę keliauti su prikabinamu nameliu. Tuomet drąsiai galėsite ilgesniam laikui apsistoti netikėtai atrastoje širdžiai mieloje vietovėje, o taip pat nepergyventi dėl populiariuose kurortuose vasaros metu itin pabrangusių nakvynės vietų.

Techniškai tvarkingas automobilis – patikimas kelionės partneris

Ruošiantis per atostogas keliauti automobiliu, būtina nepamiršti ir ne tokių įdomių namų darbų. Nemalonių nuotykių kelyje išvengsite, jei prieš kelionę mašina bus tvarkingesnė nei prieš techninę apžiūrą. Verta itin dėmesingai įvertinti automobilio techninę būklę ir pašalinti net pačius menkiausius gedimus. Jei automobilio remonto sąmata viršijo šiam tikslui numatytą biudžetą, atminkite, kad netikėti gedimai kelionėje, ypač būnant užsienyje, gali kainuoti ženkliai brangiau. Gal vietoj savo planų atsisakymo, verta apsvarstyti nedidelės vartojamos paskolos galimybę? Įvertinus https://unija.lt/ vartojimo, o taip pat automobiliui įsigyti skirtų paskolų sąlygas gali kilti minčių ir apie naujo šeimos automobilio įsigijimą.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.