Kam reikalingos gerosios bakterijos? Jų svarba didesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio

Gerosios bakterijos
Nemaža dalis žmonių žino, kad virškinamajame trakte yra gerųjų bei blogųjų bakterijų, tačiau paklausti, kuo svarbios gerosios bakterijos (probiotikai), dažnai negali pateikti teisingo atsakymo į klausimą; lygiai taip pat, kaip ir nežino, ką atsakyti, kai jų paklausiama, kokias būdais galima užtikrinti, kad jų netrūktų. Taigi, kviečiame sužinoti atsakymus į šiuos svarbius klausimus. Tai, ką netrukus sužinosite, gali priversti jus pakoreguoti savo kasdienius įpročius bei požiūrį į gerųjų bakterijų svarbą.

Na, o gerųjų bakterijų nauda žmogaus organizmui yra iš tiesų labai didelė bei įvairiapusė. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad gerosios bakterijos (probiotikai) padeda palaikyti normalią žarnyno veiklą. Taip pat netrūksta tyrimų, kad probiotikai pagerina vitaminų bei kitų mūsų organizmui reikalingų medžiagų įsavinimą.

Ne paslaptis, kad įvairios alergijos bei lėtinės ligos yra vienas nemaloniausių dalykų, su kokiu galime susidurti. Alergijos bei lėtinės ligos gali smarkiai pabloginti mūsų gyvenimo kokybę, o jų gydymas gali pareikalauti išlaidų, laiko bei pastangų. Tad, natūraliai kyla klausimas, kaip nuo to apsisaugoti ar bent iš dalies sumažinti riziką. Sveikatos specialistų atlikti tyrimai rodo, kad pakankamas gerųjų bakterijų kiekis yra vienas veiksnių, galinčių sumažinti alergijų bei lėtinių ligų tikimybę.

Stiprus imunitetas – taip pat labai svarbus akcentas, kai kalbame apie aukštą gyvenimą kokybę. Kuo stipresnis jis bus, tuo mažiau sirgsime, o susirgę – lengviau pasveiksime. Ir nors egzistuoja daugybė būdų, kaip stiprinti imunitetą (maudynės po kontrastiniu dušu, sportas, vitaminų kokteiliai), gerosios bakterijos bei tinkamas jų pusiausvyros palaikymas jau seniai buvo įvardintas kaip vienas efektyviausių būdų.

Taigi, kaip matyti, gerosios bakterijos yra iš tiesų labai reikalingos mūsų organizmui ir gali pagerinti gyvenimo kokybę. Tačiau nereikia pamiršti, kad nors natūralus blogųjų bei gerųjų bakterijų santykis mūsų organizme yra 20:80 (tai reiškia, jog gerųjų bakterijų turime maždaug 4 kartus daugiau nei bakterijų), dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, po antibiotikų vartojimo, šis santykis gali ženkliai pasikeisti (gerųjų bakterijų ir, žinoma, jūsų nenaudai). Būtent todėl svarbu vartoto preparatus, padedančius palaikyti teigiamą gerųjų bakterijų pusiausvyrą organizme. Naudingu pasirinkimu gali tapti 12 rūšių pieno rūgšties bakterijų kompleksas. Spauskite Ohhira.lt ir sužinokite, kokiomis dar naudingomis medžiagomis jūsų organizmą galite praturinti šis kompleksas.

Ne paslaptis, kad dailiosios lyties atstovės skiria ypatingą dėmesį savo savijautai bei grožiui. Siekiant šio tikslo, ypač vertingu pasirinkimu gali tapti gerosios bakterijos moterims, kurios ne tik padeda atkurti žarnyno mikroflorą po antibiotikų vartojimo, bet yra naudingos nuo pilvo pūtimo, natūralios, todėl lengvai įsisavinamos; tinka naudoti nėštumo metu. Daugiau apie jų naudą skaitykite https://www.ohhira.lt/gerosios-bakterijos/gerosios-bakterijos-moterims/

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.