Kaip sekti tarptautinę siuntą į Ameriką? (0)

siuntos
Nuolat didėjanti interneto plėtra daro pasaulį mažesnį nei bet kada anksčiau. Prisijungimas prie tinklo reiškia, kad galime lengvai stebėti tiesioginius įvykius, vykstančius kitoje pasaulio dalyje. Kadangi kasdien vis daugiau siuntų iškeliauja už Atlanto, pas ten gyvenančius draugus ir artimuosius, kurjerių tarnybos, vykdančios tarptautinius pervežimus suteikė naują efektyvią galimybę – tiesiogiai sekti savo siuntos kelią. Tai padės sužinoti, ar siunta nesustojo ir kada ji pasieks adresato duris.

Kasdien po pasaulį keliauja milijonai kurjerių kompanijų gabenamų siuntų. Siuntėjas ir gavėjas dažniausiai su nekantrumu laukia, kada atvyks siunta. Taip pat žinant siuntos atvykimo laiką, galima lengvai patikrinti, ar pakuotė yra nepažeista ir siuntinio turinys nesugadintas.

Siuntos kelio stebėjimas

Pažangus siuntos stebėjimas, tiesiog žinant važtaraščio numerį, bet kuriuo paros metu internetinėje kurjerių svetainėje suteikia galimybę peržiūrėti dabartinę užsakymo ir teikiamos paslaugos būseną. Prieš siuntai pasiekiant gavėją, ji nukeliaują ilgą kelią su sustojimais paskirstymo centruose. Vartotojai, pasirinkę sekti siuntas, gali tiksliai matyti, kiek laiko ir kokioje stotelėje užtrunka paketas.

Svarbiausi stebėjimo privalumai

Naudojant pažangų siuntų sekimą, gavėjai, laukiantys jų atvykimo, gali patenkinti savo nekantrumą. Stebėjimo paslauga leidžia žinoti, kada siunta pasieks adresato duris. Ši paslauga yra labai svarbi verslo klientams, ypač tiems, kurie turi vieną ar kelias internetines parduotuves. Kadangi klientai dažnai klausia apie dabartinę užsakymo būseną, galimybė naudoti siuntų sekimą sukuria aukštą reputaciją parduotuvėje, o tai ilgainiui gali lemti didesnius pardavimus.

Siuntų sekimas yra ypač naudingas ir tada, kai siunta vėluoja. Galų gale taip klientas supras, kad siuntos kelias yra nepriklausomas nuo pardavėjo, nes pakuotė jau yra kurjerio žinioje.

Kaip sekti kurjerių tarnybos siunčiamą siuntinį?

Tai galima padaryti tiesiogiai, internetinėje pasirinktos kurjerių tarnybos platformoje. Gavus specialiai siuntai sukurtą numerį ir įvedus jį į specialią paieškos sistemą, ji parodys, kokia yra dabartinė siuntinio būsena ir kokioje vietoje jis yra. Siųsti siuntą dar niekada nebuvo taip paprasta, naujos technologijos atveria daug šaunių galimybių ir sumažina nežinomybės jausmą.

Ką daryti, jei siuntos būsena nesikeičia?

Jei siuntų sekimo programoje pastebima, kad konkretaus siuntinio būsena nesikeičia t. y. ilgą laiką yra tame pačiame išsiuntimo ir platinimo mazge, tai gali reikšti, kad būsenos atnaujinimo reikės palaukti šiek tiek ilgiau. Kai kuriose kurjerių kompanijose siuntų būsena pasikeičia tada, kai jos pasiekia kitus maršruto taškus.

Ar pakuotė siuntimo metu yra saugi?

Siuntų sekimas mums neleidžia sekti siuntinio būklės. Tiesa, jei jis kelionės metu būtų sugadintas dėl atsitiktinių įvykių, kurjeris apie tai tikrai informuotų. Nepaisant to, kurjerių įmonės tikrai stengiasi, jog siuntinys gavėją pasiektų lygiai tokios pačios būklės, kokios buvo paimtas iš siuntėjo rankų.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.