Kaip pigiai ir stilingai atnaujinti kiemo aplinką?

nuotrauka
Kiekvienas svajoja apie įspūdingai atrodančią kiemo aplinką, tačiau ne paslaptis, kad eksterjero atnaujinimui reikalingos ir ne tokios mažos investicijos. Visgi, jei pasitelksite kelias gudrybes, dailia ir jaukia sodo aplinka galėsite mėgautis net ir plačiai neatverdami piniginės. Kokias nebrangias, tačiau veiksmingas idėjas verta išbandyti?

Sukeiskite kiemo elementų vietas. Žinoma, tam tikrų kieme esančių objektų pajudinti tikrai nepavyks, tačiau jeigu kiemas yra pakankamai didelis, tikėtina, kad jame turite bent kelis perkeliamus daiktus. Pastumkite baldų komplektą, žalios žolės kampelį iškeiskite į mulčią, pakeiskite vazoninių gėlių vietas – nors iš pradžių tai gali atrodyti kaip nedidelės smulkmenos, tokie pokyčiai leis į savo kiemą pažvelgti kitu kampu. Investicijų tam visiškai nereikės, o jeigu gautas rezultatas nepatiks, ir vėl galėsite sugrįžti prie pirminės idėjos.

Sodą papuoškite naujomis spalvingomis gėlėmis. Tikriausiai niekas kitas nepagyvina kiemo aplinkos taip, kaip tai gali padaryti nauji augalai, todėl nusprendę eksterjerą papuošti naujomis gėlėmis, niekuomet nesuklysite. Joms tikrai neprireiks didelių investicijų, o jeigu paskirskite daugiau laiko paieškoms, už nedidelę kainą galėsite įsigyti ir įmantriai atrodančius vazonus. Net nekyla abejonių, kad tuomet Jūsų kiemas bus ir jaukus, ir stilingas!

Pakeiskite lauko baldų pagalvėles. Šie aksesuarai dažniausiai naudojami tam, kad galėtume minkščiau įsitaisyti ant šiek tiek kietokų lauko baldų, tačiau jeigu renkatės ryškių spalvų pagalves, jos neabejotinai prisideda prie bendro eksterjero. Pamėginkite jas pakeisti ir pamatysite, kad gultas, kėdės ar bet kurie kiti lauke esantys baldai atrodo visiškai kitaip, o kartu su jais pasikeitė ir visa kiemo aplinka. Galite iš karto įsigyti kelias skirtingų rūšių pagalvėles: kombinuodami jas tarpusavyje, nuolat galėsite keisti savo sodo stilistiką.

Pasitelkite apšvietimą. Šį sezoną labai dažnai akcentuojamas kiemo apšvietimas nereikalaus daug lėšų, tačiau ženkliai patobulins Jūsų puoselėjamą aplinką – nors pokyčiai labiausiai atsiskleis tamsoje, žavios lempos bus puikiai pastebimos ir dienos metu. Šiuo atveju tikrai turėsite iš ko pasirinkti: stilingos lemputės ant pavėsinės, į žemę įsmeigiami originalūs šviestuvai, namo sieną puošianti girlianda – tai tik keletas paprastų, tačiau labai efektyvių idėjų.

Įtraukite naują spalvą. Nauja spalva ne tik pagyvina nusistovėjusį eksterjerą, bet ir leidžia į kitus, galbūt šiek tiek pabodusius elementus pažvelgti visiškai kitaip. Tokią idėją ypač pravartu įgyvendinti tuomet, kai atrodo, kad kiemui šiek tiek trūksta ryškumo, tačiau kaip tai padarysite, priklauso tik nuo Jūsų pačių. Galite pasitelkti jau minėtas gėles ar pagalvėles, galite pirkti ryškiaspalvius lauko baldus ar atrasti kitus spalvingus gaminius – šiuo atveju svarbiausia nepersistengti ir stengtis išsaugoti aplinkos darnumą.

Neribokite savo fantazijos. Kuo daugiau dalykų nuspręsite padaryti patys, tuo mažiau jiems reikės investicijų ir tuo originaliau atrodys bendras kiemo eksterjeras. Pasitelkite kūrybiškumą ir patobulinkite lauko baldus, sukurkite netikėtas gėlių kompozicijas ar išbandykite keistus eksperimentus, kurių iki šiol dar niekur neteko matyti. Kieme pirmiausia gerai turite jaustis Jūs patys, todėl šioje erdvėje sveikintini bet kokie eksperimentai!

Pritaikę šias idėjas savo kieme, nebrangiai sukursite stilingą eksterjerą. Prabangūs daiktai nesukuria jaukumo – tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip kiekvienas elementas įsilies į bendrą aplinką. Jei pritrūksite pigių, tačiau kokybiškų lauko baldų ar aksesuarų, jų ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje.

  Komentaras

  Mūsų terasoje šią vasarą puikuojasi dirbtinė žolė, nors gal daug kas nelabai žino apie ją ir galvoja, kam ji reikalingas, bet mes tikrai džiaugiamės, terasa atgijo "sužaliavo" taip sakant, smagu ant jos vaikščioti basomis, ji atrodo kaip natūrali, žaliuoja ir rudenį ar pavasarį, kada oras atšyla ir jau galima gerti kavą terasoje, o natūralios žolės nėra. Pirkome čia - https://www.svajoniu-vejos.lt/

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.