Kaip išrinkti vestuvių dovaną jauniesiems? (1)

dovana jaunavedžiams
Vestuvės yra viena ypatingiausių švenčių, todėl kvietimas į artimojo vestuves nudžiugina ne vieną. Tačiau be vestuvinės aprangos planavimo ar dienotvarkės susidarymo, rūpesčių gali kelti vestuvinės dovanos jauniesiems paieška. Kita vertus, jei laikysitės kelių paprastų taisyklių, lengvai atrasite tinkamiausią dovaną. Svarbu atminti, jog vestuvine dovana rodote paramą nuotaikai ir jaunikiui, pradedantiems naują bendro gyvenimo etapą.

Nusistatykite, kiek išleisite vestuvinei dovanai

Kai kurie mano, kad vestuvinės dovanos vertė turėtų viršyti jūsų vietos vestuvėse ir priėmime kainą. Tačiau tai nėra griežta taisyklė, todėl geriausia nusistatyti optimaliausią sumą, kurią galite sau leisti, ir ieškoti tą sumą atitinkančių dovanų. Tikrai nereikėtų skolintis pinigų ar aukoti savo santaupas, kad pradžiugintumėte jaunuosius – dovanos kaina nėra vienintelis kriterijus, nuo kurio priklauso dovanos vertė.

 

Pasidomėkite poros norais

Kai kurios poros kviesdamos į vestuves pateikia galimų dovanų vestuvėms pasiūlymų. Jei tai nėra jūsų atvejis, verta atminti, jog nėra universalios vestuvių dovanos, kuri patiktų visiems, todėl prieš vykstant į vestuvių šventę naudinga patiems pasidomėti, ko norėtų jaunavedžiai.

 

Jei neturite įtarimų, kas patiktų jauniesiems – pasikonsultuokite su artimiausiais jų žmonėmis (tėvais, broliais ir seserimis, geriausiais draugais). Artimiausias poros ratas jums pateiks geriausių patarimų, kas pradžiugintų jaunuosius. Be to, naudinga panaršyti jaunųjų socialiniuose tinkluose – galbūt už akių „užklius“ koks nors bendras jų hobis ar mėgstama veikla ir pagal tai atrasite įdomių dovanų idėjų.

 

Susidarykite galimų dovanų sąrašą

Galimų dovanų sąrašas yra puiki idėja, jei jums trūksta įkvėpimo ieškant dovanos. Tiesiog pasiimkite popieriaus lapą ir užrašykite viską, kas ateina į galvą. Po to galite apgalvoti, kaip kiekvieną dovaną galėtumėte suasmeninti ir paversti ypatinga. Įsitikinkite, kad jūsų sąrašo dovanos neviršija nusistatyto biudžeto.

 

Galvokite apie dovanos naudingumą

Vestuvinė dovana turi būti naudinga – turbūt esate patyrę, ką reiškia gauti dovaną, kurios taip ir nepanaudojote. O jei tai vestuvinė dovana, į kurią investuojama didesnė nei įprasta pinigų suma – nusivylimas gali būti dar didesnis.

Vadovaukitės požiūriu, kad vestuvinė dovana turi patenkinti kokius nors jaunavedžių poreikius. Tai gali būti buities įrankiai ar daiktai, atitinkantys poros hobius ir pomėgius.

 

Ar piniginė dovana – geras pasirinkimas?

Nors pinigai kaip dovana kai kurių žmonių yra vertinami skeptiškai, nieko blogo dovanoti jaunavedžiams grynųjų pinigų čekio forma – neretai naujai šeimai jų reikia labiau nei bet kam kitam. Kita vertus, nors tokia dovana yra gali būti vertinga, neretai ji greitai pasimiršta, kadangi nėra suasmeninta ir turinti išliekamąją vertę (žinoma, nebent jaunavedžiai už jūsų padovanotus pinigus įsigys kažką tokio, kas tuo pačiu primins ir jus).

 

Kodėl kvietimas į nekasdienę patirtį – viena geriausių vestuvinių dovanų?

Šiuolaikinėje visuomenėje daiktai yra lengvai įperkami, o pinigai – lengvai išleidžiami. Todėl kartais kvietimas į kokią nors nekasdienę patirtį gali tapti geriausia dovana. Laisvalaikio dovanos siūlo įvairių vestuvinių dovanų pasirinkimų: pradedant žvaigždžių stebėjimu, prabangiomis vakarienėmis ar ekskursijomis po istorines, didingas vietoves, baigiant savaitgaliniu poilsiu SPA centre. Tokia dovana gali tapti puikia medaus mėnesio pradžia ir simbolizuoti jūsų kvietimą kuo turiningiau leisti laiką drauge.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.