Kaip įsirengti jaukų miegamąjį? (0)

miegas
Miegamasis – tai ta namų erdvė, kurioje praleidžiame kone daugiausiai laiko. Būtent todėl svarbu pasirūpinti, kad šis kambarys būtų jaukus ir neperkrautas pašalinėmis detalėmis, kurios gali trikdyti jūsų dėmesį ir neleisti atsipalaiduoti. Įsirengti miegamąjį tikrai nėra labai sudėtinga – svarbiausia pasirūpinti tam tikromis esminėmis detalėmis, ir jūsų poilsis tikrai bus kokybiškas. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti?

Pasirinkite tinkamas miegamojo spalvas

Kambaryje vyraujančios spalvos turi itin didelį poveikį mūsų bendrai savijautai, todėl įrengiant miegamąjį tiesiog būtina į tai atsižvelgti. Venkite pernelyg rėksmingų spalvų (raudonos, ryškiai rožinės, ir t.t.), dėl kurių gali suprastėti miego kokybė. Kur kas geresniu pasirinkimu bus švelnesni atspalviai – mėlyna, žalia, violetinė, ruda ar pilka spalva. Jei mėgstate ryškias spalvas, geriausia rinktis tik tam tikrus ryškesnių spalvų akcentus (pavyzdžiui, pagalvėles ar lovatiesę), kuriuos nesunkiai galėsite pakeisti kitais.

Pasirūpinkite patogia lova

Rekomenduojama miegoti bent 7-8 valandas per parą, todėl būtina pasirūpinti patogia lova. Pasirinkti čiužiniai turėtų atitikti žmogaus ūgį ir svorį: čiužinio ilgis turėtų būti 20 cm didesnis už miegančiojo ūgį, o čiužinio kietumas visada priklauso nuo žmogaus svorio (iki 80 kg žmonėms patartina rinktis vidutinio kietumo čiužinius, o sveriantiems daugiau – kietus). Taip pat naudinga atsižvelgti, ar čiužinys yra pritaikytas alergiškiems žmonėms, ar užvalkalas gali būti plaunamas skalbimo mašinoje, ir t.t.

Kokius baldus vertėtų įsigyti?

Dažniausiai stengiamasi miegamojo per daug neapkrauti, todėl čia visiškai pakanka vos kelių baldų – jau minėtos patogios lovos, spintelės prie lovos bei spintos. Jei namuose turite įsirengę drabužinę, tokiu atveju miegamojo patalpoje galima išsiversti ir be spintos. Šios patalpos įrengimui jums tikrai nereikės ypatingai didelių investicijų, tačiau visada svarbu pasirūpinti, kad pasirinkti miegamojo baldai būtų kokybiški, funkcionalūs ir atitinkantys jūsų svarbiausius poreikius.

Pakankamai dėmesio skirkite detalėms

Miegamasis bus dar jaukesnis, jei pasirinksite tam tikrus interjero akcentus, galinčius užtikrinti dar didesnį kambario jaukumą. Pavyzdžiui, ant sienos galite pakabinti paveikslą ar įrėmintą nuotrauką, lovatiesę priderinti prie užuolaidų ar kilimo, pasirinkti įdomesnes pagalvėles, ir t.t. Svarbiausia – pasistengti, kad miegamasis neatrodytų pernelyg apkrautas, todėl įrengiant šią patalpą reikėtų laikytis paprastos taisyklės: mažiau yra daugiau.

Miegamasis ir televizorius: ar tai suderinami dalykai?

Kartais kyla dvejonių, ar miegamajame televizoriui pati tinkamiausia vieta, todėl bandydami apsispręsti turėtumėte gerai pagalvoti, kada dažniausiai žiūrite įvairias TV programas, įvertinti, ar televizorius miegamajame netrikdys jūsų poilsio, ir t.t. Jei televizorių neretai žiūrite prieš miegą ar ką tik pabudę, tokiu atveju šis įrenginys miegamajame tikrai gali puikiai pasiteisinti. Nemažai žmonių teigia, kad būtent šis prietaisas jiems padeda lengviau užmigti ar prabusti ryte, tad nusprendę įsigyti naują televizorių galite pasižvalgyti čia.

Kaip išsirinkti naują televizorių?

Jei nusprendėte įsigyti naują televizorių, tikėtina, kad jums kyla klausimų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį ieškant paties tinkamiausio pasirinkimo. Jūsų paieškos bus gerokai greitesnės ir paprastesnės, jei pirmiausia įvertinsite, kokią pinigų sumą galite skirti šiam įrenginiui. Taip pat naudinga pagalvoti, kokia televizoriaus įstrižainė labiausiai pasiteisintų jūsų miegamajame, pasidomėti, kokių gamintojų įrenginiai sulaukia geriausių įvertinimų (paskutiniu metu vis dažniau pasirenkami lg televizoriai ir kitų puikiai žinomų prekinių ženklų produkcija), atsižvelgti į tam tikras jums aktualias prietaiso funkcijas, ir t.t. Jei jums sunku apsispręsti, visuomet galite pasitarti su profesionaliais konsultantais, kurie įvertins jūsų poreikius, ir galės pasiūlyti tam tikrų tinkamiausių sprendimų.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.