Kaip derinti crop - top stiliaus palaidinę ir neatrodyti vulgariai? (4)

Crop
Crop - top stiliaus palaidinės išpopuliarėjo prieš gerus 10 metų. Tuo metu jos buvo skirtos jaunoms merginoms, kurios turi vėjavaikišką stilių, tačiau bėgant metams, keitėsi ir šios palaidinės pritaikymas kituose stiliuose. Dabartinėje madoje crop - top palaidinių galima rasti įvairiausių, tik reikia mokėti tinkamai jas pritaikyti.

Šilkinis sijonas ir dviratininko šortai 

Paprasti, trumpesnio stiliaus marškinėliai įgys savito žavesio ir modernumo, jeigu juos priderinsite prie šilkinio sijono. Šios moteriškos palaidinės suderins laisvą ir elegantišką stilių į vieną. Norint padvigubinti tendenciją galite rinktis ryškias spalvas arba tye - dye spalvų raštą - taip būsite itin ryškūs ir pastebimi aplinkinių. Baltus crop - top stiliaus palaidines galite nusidažyti ir patys. Jums tik reikės tekstilei skirtų dažų ir vietos, kurioje būtų galima dažyti. Taip galėsite susikurti savo originalius ir unikalius marškinėlius!

Laisvalaikio metu taip yra smagu dėvėti tokius rūbus, kurie neverčia visiškai įsipareigoti. Vienas iš tokių derinių yra dviratininko šortai kartu su crop - top palaidine. Taip pat prie dviratininko šortų puikiai tinka ilgesnių rankovių trumpintos palaidinės arba džemperiai, prie kurių dar galima užsidėti grubaus stiliaus batus. Patogu ir stilinga!

Lininės kelnės ir švarkai

Norint sukurti solidesnį įvaizdį arba pasipuošti vakariniam įvaizdžiui, crop - top stiliaus palaidinę galima priderinti prie laisvų lininių kelnių. Tam, kad sukurtumėte vintažinį stilių, puikiai tiks derinys lininių kelnių ir trumpos, susagstomos (lyg liemenės) lengvo audinio palaidinės. Jeigu vykstate atostogų į šiltus kraštus galite priderinti šiaudinę skrybėlę ir rankinę. Tokius lininius crop - top palaidinių ir kelnių komplektukus galima įsigyti jau suderintus iš karto, todėl nereikės patiems ieškoti tinkamų elementų. 

Jeigu po darbo nusprendėte tiesiai eiti į vakarėlį arba į vakarą su draugais, kartu su savimi turėkite trumpą palaidinę. Ši puikiai tiks prie oversize klasikinio švarko ir pridės laisvumo jūsų stiliui. Crop - top tipo palaidinė gali būti lyg braletės stiliaus, o papildomi nerinukai pridės savito žavesio. 

Vienspalvės, crop - top stiliaus palaidinės visada puikiai derės prie tiesaus ar platesnio kirpimo džinsų. Tokio tipo džinsus galite rasti vos ne kiekvienoje specializuotoje drabužių parduotuvėje ir priderinti prie bet kurių kūno formų! Jeigu norite, kad jūsų stiliuje dominuotų minimalizmas, prie šios trumpintos palaidinės ir platesnio kirpimo džinsų galite priderinti ir strappy stiliaus basutes. Šis derinys ypač tinka kasdieniškam įvaizdžiui bei su juo atrodote stilingai. 

Languotos kelnės ir mini sijonai

Raštai ir ornamentai šiuolaikinėje madoje muša pirmąsias populiarumo viršūnės vietas, todėl ne keista, kad dauguma derinių norima pritaikyti būtent prie šių raštų. Languotos kelnės visada atrodys puikiai tada, kai prie jų bus priderinti vienspalviai marškinėliai. Tam, kad nereikėtų vargti su palaidinių kaišiojimais į kelnes, galima rinktis crop - top stiliaus, vienspalvę palaidinę ir atrodyti nepriekaištingai. Taip pat galite priderinti ir tų pačių langelių rašto švarką. Taip sukursite solidesnį savo įvaizdį. 

Mini sijonai taip pat šių metų topas, todėl vienspalvė, trumpo kirpimo palaidinė gali puikiai tikti ir prie šio sijono. Nors ir anksčiau buvo sakoma, kad trumpas sijonas negali būti derinamas su trumpa palaidine, dabartinė mada viską paneigė ir, kas buvo negalima, tapo įmanoma! Todėl nebijokite skirtingų raštų, formų, ornamentų bei spalvų! Derinkite ir žavėkite tiek save, tiek kitus savo ryškumu. Šviesios spalvos visada leidžia jaustis gerai bei suteikia tai dienai papildomo pozityvumo! 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai