Kaip DAIKIN oro valytuvas saugo jūsų ir šeimos sveikatą (0)

nuotrauka
Šiuo, pasaulyje gana neramiu laiku, sveikata ir gera savijauta sulaukia visų dėmesio, kaip niekada anksčiau. Ir nors tai buvo patys didžiausi daugumos žmonių prioritetai dar iki pasaulinės pandemijos, tačiau dabar daug kas drąsiau ryžtasi investuoti ir labiau kreipia dėmesį į viską, kas galėtų padėti sveikai gyventi ir gerai jaustis. Daikin oro valytuvas – vienas iš tų sprendimų, kurie daro gera jūsų ir visų namuose esančių žmonių bei gyvūnų sveikatai. Bet daug kam gali kilti klausimai - kaip jis tai daro ir kokia jo nauda? Pasistengsime atsakyti!

Kas apskritai yra oro valytuvas?

Tai patalpų viduje statomas įtaisas, kurio tikslas – filtruoti čia esantį orą ir gerinti jo kokybę. Dažniausiai oro valytuvai šalinta taršias daleles, virusus ar kitus kenksmingus mikroorganizmus. Labai plačiai oro valytuvai naudojami ten, kur yra alergiškų žmonių arba ten, kur gyvena rizikos grupėms priskiriami asmenys (vyresni žmonės, kūdikiai). Tačiau jau nuo seno aišku, kad juos naudoti verta ne tik jautriems ar sergantiems, bet ir visiems žmonėms, kurie rūpinasi ir nori saugoti savo bei šeimos sveikatą.

Taigi, oro valytuvas – prietaisas, kuris skirtas kovoti su oro tarša patalpų viduje ir kuris gerina oro kokybę namo ar bet kurios patalpos viduje.

Kodėl verta rinktis Daikin oro valytuvą?

Daikin – tarptautinė šildymo ir oro vėdinimo sprendimų gamybos kompanija. Geriausiai rinkoje žinomi Daikin oras-vanduo, oras-oras šilumos siurbliai, atsinaujinančiai energetikai pritaikyti šildymo sprendimai, geriausių įvertinimų gauna ir Daikin Bluevolution technologija. Na, o dabar vis populiarėja ir Daikin oro valytuvai.

Didžiausias būtent šios kompanijos orą valančių įrenginių išskirtinumas yra „Flash Streamer“ bei „Aktyvių plazmos jonų“ technologijos. Šie inovatyvūs sprendimai užtikrina daug efektyvesnį oro valymą ir dar didesnį įrenginio efektyvumą, lyginant su konkurentais.

Daikin oro valytuvas, dėka mūsų jau minėtos „Flash Streamer“ technologijos, iš oro pašalina įvairias daleles ir moksliškai įrodyta, kad – neutralizuoja SARS-CoV-2 virusą, pagrindinį COVID-19 sukėlėją. Efektyvumas kovoje su pasaulinę pandemiją sukėlusiu virusu yra net 99,97%. Tačiau svarbu paminėti, kad ši technologija veiksminga ne tik prieš koronavirusą, tačiau ir kitus susirgimus sukeliančius virusus, todėl, kai namuose veikia oro valytuvas, galėsite jaustis saugiau.

Modernūs Daikin oro valytuvai orą patalpoje taip pat išvalo nuo grybelinių ir kitų bakterijų. Juose sumontuoti patys efektyviausi elektrostatiniai HEPA filtrai. Jų efektyvumas labai didelis ir dėl to jie sugaudo alergijas sukeliančias dulkes ar kitas daleles, kurių skersmuo vos viena dešimtoji (0,1!) mikrono. Pats įrenginys veikia itin tyliai, netrikdo įprastos buities, yra lengvai valdomas. Trumpai tariant – visi įmanomi privalumai vienoje vietoje.

Kokia nauda iš gryno ar švaraus oro namuose?

Turbūt yra žmonių, kurie apskritai abejoja oro valytuvų teikiama nauda. Daug kas galvoja, jog užtenka praverti langą ir patalpoje oras prasivėdina. Deja, tai tik laikinas ir net ne visuomet veiksmingas sprendimas. Jeigu lauke esančiame ore daug kietųjų dalelių ar taršos (o taip yra daugumoje miestų), tuomet į patalpą iš lauko ateinantis oras nieko gero nereiškia. Negana to, cirkuliacijos per mikroventiliacijos plyšį arba pravėrus langą gali vis tiek būti per mažai, kad iš patalpų pasišalintų drėgmė.

Jeigu oras namuose yra užterštas, per drėgnas arba per tvankus, nuolat jausite diskomfortą. Tvankioje patalpoje didėja alergijų ar kvėpavimo takų susirgimo rizika. Panašiai yra ir per drėgnoje patalpoje, tik čia dar viena problema yra potenciali pelėsio ir puvimo rizika. Valytuvas iš oro pašalins kenksmingas daleles, kurios sukelia alergiją, virusus, susirgimus bei diskomfortą.


 


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.