Ką sėkmingai galima daryti savo mobiliuoju telefonu? (1)

Mobilusis telefdonas
Mobilusis telefonas yra tarsi mažas visraktis mūsų kišenėje, kuris nuolat įgyja vis naujesnių funkcijų. Dar prieš dešimtmetį, dauguma iš mūsų naudojome paprasčiausiai mygtukinius telefonus, bet dabar laikai jau gerokai pasikeitė. Šiame straipsnyje aptarsime keletą dalykų, kuriuos sėkmingai galima daryti, o daugelis iš mūsų jau daro būtent su mobiliuoju.

Pakeitė fotoaparatą

Jeigu pamatysite žmogų, kuris ketina pirkti fotoaparatą, pasiteiraukite jo ar toks daiktas šiais laikais jam tikrai reikalingas. Na, nereikia visko priimti už gryną pinigą. Savaime suprantama, kad žmogus nori padaryti nuotraukų, bet labai aukštos klasės fotografijas daro ir mobilieji telefonai.

Išties šiais laikais telefonų gamintojai dažniausiai konkuruoja būtent pagal kameras, o tai išeina į naudą telefonų pirkėjams. Galima padaryti ne tik gana profesionalias nuotraukas, tačiau ir itin aukštos klasės vaizdo medžiagą.

Paklauskite savęs ar į atostogas tikrai verta vežtis papildomą rankinę su fotoaparatu, kai jį visuomet galite turėti tiesiog savo kišenėje. Atsakymas tikriausiai visiems praktiškai aiškus.


Į telefoną keliasi net žaidimai

Atrodo, jog kompiuteriniai žaidimai pasaulyje yra dar gana didelis naujadaras, bet dabar jie susiduria su dar viena problema. Daugybė žmonių žaidimus žaidžia per telefoną. Pavyzdžiui, jeigu esate krepšinio fanas, vaikystėje greičiausiai būsite žaidę „NBA Live“ žaidimą. Dabar jį galite išbandyti savo mobiliajame. O jo versija yra kur kas patogesnė.

Jau net nėra ką kalbėti apie, tai kad per mobilųjį, naudojant aplikacijas, yra žaidžiami šachmatai, Monopolis ar casino-lithuania.com/ siūlomi žaidimai taip pat pasiekiami labai patogiai.

Išties žaidimai tik vienas pavyzdys. Pagalvokite apie filmus, serialus. Kai telefonų ekranėliai pasidarė kur kas didesni nei anksčiau, stebėti tokius dalykus būtent per telefoną pasidarė gerokai patogiau.

Galima net dirbti ar studijuoti

Jeigu jums taip nėra, galbūt tą net sunkiai įsivaizduosite. Bet išties nuotoliniu būdu galima net studijuoti ir dirbti. Jeigu jūs studijuojate universitete, o teorinės paskaitos yra per nuotolį, jums tereikia užsidėti ausines ir naudoti mobilųjį. Išties tuo metu net galite užsiimti kita veikla, pavyzdžiui, bėgioti, o tuo pačiu metu klausyti ką kalba dėstytojas.

Taip pat galima ir atlikti darbus. Jeigu jūs turite nuolat bendrauti su klientais ir atsakinėti į elektroninius laiškus. Tokiu atveju praktiškai viską be didesnio vargo tikrai atliksite tiesiog su telefonu.

Išties pavyzdžių būtų galima surasti ir gerokai daugiau, tačiau reikia pripažinti, kad mobilusis telefonas išties pakeitė mūsų gyvenimą ir dauguma atveju šis išmanusis įrenginys jį tikrai palengvino.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.