Ką reikia žinoti apie karščiui atsparias plyteles? (1)

nuotr.
Židiniai ir krosnys yra puikus bet kurio kambario interjero akcentas, suteikiantys namams papildomo jaukumo ir grožio bei prabangos jausmą. Jei Jums pasisekė turėti tokį savo namuose, greičiausiai nuolat svarstote, kaip papuošti jį pagal stilių, pritaikytą viso namo interjerui, tačiau ramybėje nepalieka ir saugos klausimas.

Paprastai šiame etape žmonės pradeda klausti: „Ar galiu naudoti plyteles aplink malkomis kūrenamą ugnį? ir "kokias medžiagas naudoti aplink malkomis kūrenamas krosnis ir židinius?". Tobulėjančių technologijų dėka šiandien klientas gali pasirinkti iš tikros gausos medžiagų. Tačiau atsakant į anksčiau minėtus klausimus, atsakymas būtų vienas - karščiui atsparios plytelės.

 

Žemiau yra visa pagrindinė informacija, ką reikia žinoti apie ugniai ir karščiui atsparias plyteles.

Keletas paprastų taisyklių

Norėdami kontroliuoti šilumą, rekomenduojame naudoti porcelianines plyteles.

 

Išlaikykite bent 150 mm atstumą nuo ugnies šaltinio.

 

Paprastai žmonės aplink ugnies šaltinį yra linkę naudoti ugniai atsparias plytas, nes jos puikiai sugeria šilumą, neperduodamos į šalia esančias sritis.

 

Porceliano plytelės veikia labai panašiai dėl jų tankio ir gamybos būdo.

 

Nors plytelės yra atsparios karščiui, geriausia įsitikinti, kad tiesioginis šilumos kontaktas, kurį gauna plytelės, nėra per didelis. Taigi, geriausia palikti šiek tiek buferinės zonos, kad Jūsų plytelės atrodytų it naujos.

 

Taip pat norėsite įsitikinti, kad plytelės, kontaktuojančios su karščiu, neatšoks dėl netinkamų klijų. Laimei, yra plytelių klijų, pagamintų specialiai karštesniems scenarijams, todėl rekomenduojame į tai būtinai atkreipti dėmesį.

 

Labai svarbu ir tai, ant ko dedate plyteles.

 

Jei Jūsų kamino sienos nėra puikios būklės, visada galite naudoti karščiui atsparias lentas, kad užtikrintumėte stabilų ir lygų plytelių paviršių.

Keletas patarimų

Norėdami įkvėpti, pateikiame populiariausius krosnių ir židinių dekoravimo patarimus.

1. Naudokite kaimiškas, tekstūruotas plyteles, kad sukurtumėte jausmą, tarsi poilsiaujate užmiesčio sodyboje.

Ugnies šaltiniai linkę akimirksniu suteikti jaukią užmiesčio namo atmosferą bet kuriam kambariui; tai kartais gali būti šiek tiek sudėtinga, jei likusi Jūsų kambario dalis yra gana šiuolaikiška.

 

Dažnai žmonėms patinka pilkų skalūnų plytelių pagrindo derinys, kontrastuojantis su kaimiška sieninių plytelių tekstūra.

 

Tinkantis kilimėlis ant plytelėmis išklotų grindų puikiai papildo židinio vaizdą ir dar labiau atkreipia dėmesį į kambario centrą.

2. Medinės sijos yra geriausias nišų draugas.

Kitas stulbinantis būdas bet kuriam kambariui suteikti kaimiško žavesio – prie židinio viršaus pritvirtinti medinę siją kaip židinio atbrailą.

 

Medinės sijos sukurta sodybos išvaizda padeda moderniems dekorams susilieti su židiniu, taip pat padeda dar labiau pabrėžti tradicinę išvaizdą.

3. Neslėpkite savo malkų.

Kad židinys teiktų maksimalų jaukumą, Jums reikės nuolatinio malkų tiekimo. Kodėl gi nepanaudojus senos knygų spintos ir nepastačius jos šalia, kad ne tik padidintumėte šilumos šaltinio žavesį, bet ir liktų po ranka papildomo kietojo kuro, kai jo prireiks.

    Komentaras

    Not everyone know all information about a celebrity and their net worth which changes every day according to their fame and investment but you can follow the info on celeb net worth which is available for everyone.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.