Ką pasirinkti: dujinius ar kieto kuro katilus?

katilai

Individualių namų savininkams tenka pasvarstyti apie tai, kokio tipo katilą pasirinkti, – kieto kuro ar dujinį. Šių katilų pasirinkimas šiandien yra itin platus, ir tuo galėsite įsitikinti apsilankę Van2o svetainėje. Renkantis katilą visada svarbu atsižvelgti į tai, koks yra jo efektyvumas, įsitikinti, kad katilas yra paprastai valdomas ir ganėtinai funkcionalus. Vis dėlto, pirmiausia vertėtų pagalvoti apie tai, kokio tipo katilą pasirinkti – dujinį ar kieto kuro, taigi, kokiomis savybėmis pasižymi šios pasirinkimo galimybės?

Dujiniai katilai

Dujiniai katilai dažniausiai yra pasirenkami dėl itin didelio efektyvumo: įprastai dujinių katilų naudingumo koeficientas siekia 94-97 procentus, o kondensacinių dujinių katilų efektyvumas gali būti didesnis nei 100 procentų. Džiugina tai, kad šio tipo katilų priežiūra yra minimali – dažniausiai apie katilą prisimenama tik tada, kai tenka keisti temperatūros nustatymus arba susirūpinti atsiradusiais gedimais. Vienas geriausiai įvertintų dujinių katilų gamintojų – tai „Protherm“. Ši kompanija rūpinasi, kad dujinis katilas reikalautų kiek įmanoma mažiau priežiūros, o jo funkcionalumas būtų pakankamai didelis – naudodami šio gamintojo katilą turėsite galimybę tik palaikyti optimalią patalpų temperatūrą, bet taip pat paruošti karštą vandenį, ir t.t. Naudotis dujiniu katilu yra saugiau nei kieto kuro katilais, tačiau svarbu žinoti, kad šie katilai gali būti įrengiami ne visose vietovėse – iki šių dienų vis dar ne visi Lietuvos rajonai yra dujofikuoti. Taip pat reikėtų įvertinti, kokia bus patalpų šildymo kaina – dujų įkainiai yra didesni nei kieto kuro. 

Kieto kuro katilai

Šiuolaikiniai kieto kuro pasižymi ne tik funkcionalumu, bet taip pat ir paprastu naudojimu, o šių katilų pasirinkimas yra ypatingai didelis. Van2o internetinėje svetainėje turėsite galimybę rinktis įvairių gamintojų ir modelių kieto kuro katilus, kurie pasižymės itin dideliu efektyvumu, paprastu valdymu ir, žinoma, ilgaamžiškumu. Lyginant su dujiniais katilais, kieto kuro įrenginių naudojimas reikalauja mažesnių išlaidų, tad tuomet, jei siekiate, kad patalpų šildymas būtų kiek įmanoma mažesnis, pasvarstykite būtent apie tokią galimybę.

Jei kiltų abejonių, kokio tipo katilą vertėtų pasirinkti, pasitarkite su Van2o specialistais, kurie atsakys į jums kylančius klausimus ir padės kur kas paprasčiau pasirinkti patį tinkamiausią šildymo įrenginį.

  Komentaras

  Sunt DONNA, sunt din Marea Britanie. După ce am fost într-o relație cu iubitul meu de 1 an acum și plănuiam să ne căsătorim curând și dintr-o dată m-a părăsit pentru o altă fată. de un adevăr, îl iubesc cu adevărat pe acest tip și niciodată nu îmi pot imagina viața fără el. Am încercat în continuare tot posibilul să-l recuper, dar tot efortul meu de a-l readuce în viața mea nu a dat rezultate. A fost în această zi credincioasă, am întâlnit câteva Mărturii pe un site web despre acest mare caster vrăjitor numit (DR.WEALTHY) orice persoană a susținut că îi ajută să își reînnoiască relația și să-i readucă pe fostul iubit, trebuia să-l contactez pentru că el a fost ultima mea speranță. L-am contactat prin e-mailul său și m-a asigurat că în trei zile, prietenul meu va pleca de la cealaltă fată și va reveni la mine și a fost o surpriză foarte mare să-l văd pe prietenul meu revenind la mine după trei zile vraja a fost Terminat. Sunt atât de fericit astăzi că s-a întors la mine și am reușit acest lucru cu ajutorul DR.WEALTHY. În același timp, vreau să folosesc această ocazie pentru a spune / sfaturi cât mai mulți care au nevoie de fostul lor înapoi, dacă aveți nevoie de ajutorul lui puteți Contactați-l prin EMAIL: wealthylovespell@gmail.com WHATSAPP HIM @ +2348105150446 vizitați site-ul http://wealthyspellhome.over-blog.com

  Komentaras

  Rekomenduoju, dujinius katilus iš adma.lt , nes dujų sunaudojimas dar ekonomiškesnis, o šilumos nuostoliai perduodant šilumą – dar mažesni. O tuo tarpu pastarajam reikalinga net ir mažesnė vandens temperatūra tobulas pasirinkimas kainos ir kokybės santykiu.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.