Ką artimiesiems dažniausiai dovanoja alytiškiai. Kalbamės su bendruomene

Dovanos
Gražiausios metų šventės skatina vieniems daugiau galvoti apie kitus, taip pat, nepamiršti, kad maži stebuklai - suteikia daugiau laimės aplinkiniams, o dalintis maloniomis akimirkomis ir yra kiekvieno iš mūsų pareiga. Net ir šiais laikais, kai labai daug kalbama apie meilę ir rūpestį – dovanos vistiek išlieka svarbiu aktu per šventes. Gal jos yra mažos, paprastos, tačiau jas gauti ir tuo pačiu dovanoti – visada yra labai gera.

Dovanos – tik vaikams

Gana gaji tradicija daugelio šeimoje yra skirti dovanas tik vaikams, kurie vis dar tikisi smulkmenų iš Kalėdų senelio: „Mes patys galime nusipirkti tai, ko mums reikia, nebeverta laukti švenčių, tad sveikiname per jas tik vaikus“, - patirtimi dalijasi vietinė gyventoja.

Ir nors šiais laikais vis dažniau kalbama apie praktiškumą ir tai, kad būtina pirkti tik naudingus daiktus, kurie negulės, tačiau bus naudojami, visgi, per šventes vis dar dominuoja žaislų dovanojimas. Puikios kokybės ir mažos kainos žaislus galite įsigyti čia: https://imuperku.lt/vaiku-prekes/zaidimai-zaislai/.

Suaugusių dovanos – su mintimi

Vietiniai dalinasi patarimais, kaip padovanoti tai, kas būtų naudinga: „Daugelis linki sveikatos, tačiau juk ją galime padovanoti daiktais. Apelsinas – vitaminai, kojinės – šiluma... Visa tai yra sveikata“,- juokauja Alytaus gyventoja.

Jeigu ieškote įmantresnės dovanos nei apelsinas, tačiau norite padovanoti žmogui sveikatą, tokiu atveju siūlome daugiafunkcinius treniruoklius, bėgimo takelius, kuriuos galite įsigyti Imu perku prekybos vietoje. Tai dovana – ilgiems metams, kuri suteiks žmogui daugiau sveikatos ir padės pagražinti kūno linijas.

Svarbiausia – gera atmosfera

Visgi, kad ir kaip malonu dovanoti bei gauti dovanas, tačiau svarbiausia yra gera atmosfera, kurią kuria buvimas su artimais žmonėmis.

Verta dėmesio ir Alytaus miesto eglė, kuri kasdien sulaukia šimtų žmonių, kurie eidami sustoja, pasigroži ir linki mintyse laimės artimiems ir visiškai nepažįstamiems žmonėms. Būtent tai daryti mes Jums ir norime pasiūlyti. Tegul švenčių laukimas būna kupinas geriausių emocijų.

Nuotrauka

Alytaus miesto savivaldybės nuotr. / Alytaus kalėdinė eglutė


 

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.