Išskirtinis dėmesys rajono pirmokams – „Pirmoko lagaminas“ (1)

Būsimas pirmokas Ignas Kamandulis.
Būsimas pirmokas Ignas Kamandulis.
Mokyklos duris pirmą kartą praversiantiems Alytaus rajono mokyklinukams – „Pirmoko lagaminas“. Jame – svarbiausi, kruopščiai atrinkti mokykliniai reikmenys.

„Pirmoji klasė – didelis įvykis visos šeimos gyvenime. Nauja aplinka, nauji draugai, naujos patirtys. Visas naujoves draugiškai lydi jaudulys, nerimas, nežinomybė. Iš visos širdies norisi, kad nauja pradžia ir vaikams, ir jų tėvams teiktų kuo daugiau gražių emocijų ir kuo mažiau rūpesčių, todėl būsimiems mūsų pirmokams sukomplektavome būtiniausių mokymosi priemonių lagaminą. Mokslo metai jau nebe už kalnų, todėl džiaugiuosi, kad galime į mokyklos suolą palydėti būsimus Alytaus rajono menininkus, ūkininkus, mokytojus, gydytojus, statybininkus ir kūrėjus“, – sako Alytaus rajono savivaldybės merė Rasa Vitkauskienė.

Šiemet Alytaus rajono švietimo įstaigų slenkstį pirmą kartą peržengs 91 pirmokas. Kiekvienam jų rugsėjo 1-ąją bus įteiktas „Pirmoko lagaminas“, kuriame – kruopščiai atrinktos, kokybiškos ir ergonomiškos priemonės. Rinkinyje yra piešimo, spalvoto popieriaus ir kartono sąsiuviniai, spalvoti pieštukai, flomasteriai, akvarelė, trintukas, pieštukas, liniuotė, pirmoko rankytei pritaikytas ergonomiškas kapsulinis plunksnakotis, rašalo kapsulės, žirklės, drožtukas, sausi klijai, teptukų rinkinys akvarelei, atšvaitas bei po 2 pirmoko sąsiuvinius linijomis bei langeliais.

Tokia iniciatyva – ne tik pradžiuginti pirmokus, bet ir palengvinti rūpesčių naštą juos į pirmą klasę ruošiantiems tėveliams – pirmą kartą Alytaus rajono istorijoje.


 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus informacija

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.