Įmonės Pramonės rajone uždarytos iki 17 valandos, į mokyklas vaikai neis, vėjas prognozuojamas į miesto pusę

Gaisras
Įvertindama prognozuojamą vėjo krypties pasikeitimą, Alytaus miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija šį rytą (spalio 21 d.) nusprendė švietimo įstaigose koreguoti ugdymo procesą. Šiandien bendrojo ugdymo mokyklose, Alytaus profesinio rengimo centre ir Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale vyks tik neformaliojo švietimo pamokos, todėl tėvai turi galimybę pasirinkti - leisti vaikus į mokyklą ar ne. Lopšeliuose -darželiuose ir mokyklose -darželiuose, Alytaus muzikos mokykloje, Alytaus dailės mokykloje ir Alytaus jaunimo centre ugdymo procesas bus vykdomas, tačiau tėvams suteikiama teisė pasirinkti – leisti vaikus į įstaigas ar ne. Už nelankytą dieną tėveliams mokėti nereikės.

Sinoptikų duomenimis vėjo kryptis spalio 21 d. nebus pastovi. Ryte numatomas silpnas pietryčių, pietų krypčių vėjas, po pietų kryptis keisis į šiaurės, šiaurės rytų. Tai reiškia, kad vėjas pradės pūsti į miesto pusę.
Spalio 20 d. 21 val. - spalio 21 d. 4 val. teršalų koncentracijos Miklusėnų gyvenvietėje išliko aukštos ir labai aukštos. Kietųjų dalelių KD10 koncentracija svyravo nuo 37 iki 174 µg/m³, KD2,5 - nuo 27 iki 121 µg/m³, benzeno - nuo 0,5 iki 8,6 µg/m³.
Spalio 20 d. vidutinė paros kietųjų dalelių KD10 koncentracija Putinų 2, Miklusėnai, Alytaus raj. viršijo ribinę vertę.

Ekstremalių situacijų komisija nusprendė, kad iki spalio 21 d. iki 17 val. bus uždrausta dirbti ir patekti asmenims į Pramonės rajone esančias įmones ir vykdyti veiklą. Pramonės rajone galės dirbti tik UAB „Šilumos tinklai“, čia atvykstantys UAB „Dzūkijos vandenys“ ir Bendrojo pagalbos centro darbuotojai.

  Komentaras

  o zinot kodel iki 17h drausta dirbt? Nes valdininkai iki 17h dirba. O ka daryt tiems kas dirba pamainomis? 2, 3 pamainos, t.t. ryt rytinei ka daryt? Paskelbs vidury naktu kad vel draudzima ir kas tada?

  Komentaras

  Ačiū partijoms ,Prezidentūrai ir Premierui, kad dabar žinome kokio macnumo tručyzna dzūkai trūčijami, kai tuo pačiu laiku čia reikalingais ekskavatoriais griaunama Tarybiniai profsąjungų rųmai...

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.