Hialurono rūgštis – patikimiausias būdas išsaugoti jauną odą

hialurono rūgštis
Nenuostabu, kad natrio hialuronatas išpopuliarėjo tarp kosmetikos ir odos senėjimo prevencijos priemonių gamintojų. Dėl savo gebėjimo įsiskverbti į odą ir sulaikyti vandenį, jis tampa populiariu drėkinamųjų priemonių, akių kremų, veido valymo priemonių, odą regeneruojančių kremų ir kitų odos senėjimo priežiūros priemonių ingredientu. Mes sužinojome daugiau apie šį ypatingą ingredientą ir pristatome keletą nuostabių produktų, kuriuose yra jo.

Tai, kad hialurono rūgštis natūraliai randama odos dermoje, daro ją dar patrauklesne kaip odos priežiūros sudedamąją dalį. Žmonės vis dažniau ieško produktų, kurių sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie nėra toksiški ir nekenkia ar nedirgina odos. Natrio hialuronatas atitinka šiuos reikalavimus.

Aplinkosaugos darbo grupės „Skin Deep“ duomenų bazė ją klasifikuoja kaip mažo toksiškumo sudedamąją dalį ir suteikia jai aukštą saugos įvertinimą. Taip pat nėra duomenų, kad natrio hialuronatas dirgintų odą. Sveikos gyvensenos guru ir UAB GERA KARMA™ vadovas Andrejus Petruša vardija šias natrio hialuronato naudingąsias savybes:

 • Skirtingai nuo kai kurių kitų drėkinamųjų produktų, drėkikliai ir valikliai, kurių sudėtyje yra natrio hialuronato, nepalieka ant odos riebumo pojūčio.

 • Dėl šios priežasties natrio hialuronatas yra tinkantis drėkiklis daugumai odos tipų. Drėkinamosiose priemonėse jis gali būti derinamas su kitais drėkinančiais ingredientais, kurie sudaro apsauginį odos paviršiaus sluoksnį, dar labiau padidindami odos gebėjimą sulaikyti vandenį.

 • Kadangi hialurono rūgštis natūraliai randama odos dermoje, produktai, kuriuose yra natrio hialuronato, padeda pakeisti hialurono rūgštį, prarastą dėl natūralaus odos senėjimo proceso ir saulės poveikio.

 • Natrio hialuronato molekulė gali išlaikyti 1 000 kartų daugiau vandens. Štai kodėl tai yra tokia efektyvi drėkinamoji priemonė: naudojamas ant odos padeda odai išlaikyti drėgmę.

 • Ši rūgštis yra gaivinanti odą priemonė. Reguliariai naudojant, jūs pastebėsite lygumo, minkštumo pojūtį.

 • Jei kovojate su sausa oda, natrio hialuronatas yra geriausias būdas papildyti odą vandeniu. Naudokite jį, kad pašalintumėte odos pleiskanojimą ir sudirginimą.

 • Natrio hialuronatas yra raukšlių mažinimo priemonė. Tai pasiekiama hidratuojant (drėkinant) odą - daugiau drėgmės reiškia stangresnę, lygesnę odą, todėl raukšlės tampa mažiau matomos.

 • Šis ingredientas skatina geresnę kraujotaką ir maistinių medžiagų įsisavinimą. Norėdami padidinti kitų produkto ingredientų naudą, naudokite jį kartu su maitinančių medžiagų turinčiu drėkinamuoju kremu ar serumu.

 • Natrio hialuronatas padeda gydyti žaizdas, todėl, jei jums aknė, šis ingredientas padės išvengti randų susidarymo.

 

Taip pat naudinga naudoti veido kaukę su hialuronu 1-2 kartus per savaitę, kad odos aprūpinimas būtų dar geresnis.

Apskritai, natrio hialuronatas yra saugus ir efektyvus drėkiklis, turintis galimybę surišti ir sulaikyti didelį vandens kiekį. Jis turi pranašumą prieš hialurono rūgštį, kurios molekulė yra didelė ir todėl ji turi būti suleidžiama į dermą. Be to, ne visiems patinka jausti adatą savo veide. Natrio hialuronato turi drėkinančių savybių, kai jis vietiškai tepamas ant odos. Jokių injekcijų nereikia.

Natrio hialuronatas: mokslas

Natrio hialuronatas yra hialurono rūgšties natrio druska. Hialurono rūgštis natūraliai randama sąnarius drėkinančiame skystyje, akies stiklakūnyje ir odoje. Jo gausu jaunos odos dermoje, tačiau šio svarbaus junginio kiekis su amžiumi mažėja. Dėl to oda atrodo senesnė.

Hialurono rūgštis suteikia odai apimties, jeigu jai pakanka vandens, o senstant jo lygis mažėja, oda praranda jaunatvišką putlumą. Kaip metodą, nukreiptą prieš senėjimą, dermatologai įšvirkščia jos į odos dermą, kad atstatytų veido putlumą tose veido srityse, kur jo trūksta. Ji taip pat naudojama ir kitose medicinos srityse. Gydytojai kartais naudoja natrio hialuronato injekcijas kelio sąnario skausmui, sukeltam artrito, gydymui. Tokiu atveju jis padeda sutepti sąnarį ir sumažinti skausmą bei uždegimą. Jis taip pat gali būti įvairiai naudojamas oftalmologijos srityje.

Natrio hialuronatas traukia ir sulaiko vandenį, o tai jį daro veiksmingiausiu, pranašesniu prieš kitus drėkiklius. Tai padeda drėkinti odą ir išlaikyti ją drėgną. Kadangi jis traukia ir jungiasi su vandeniu, jis sukelia nedidelį patinimą. Šis patinimas padeda sumažinti smulkių raukšlelių ir raukšlių atsiradimą ir suteikia odai jaunatviškumo. Be to, subtilus patinimas padidina apimtį, todėl oda atrodo jaunesnė.

Hialurono rūgšties papildai

 

Šiuolaikiniam žmogui vis sunkiau atrasti laiko įvairioms procedūroms, o mokslui sparčiai žengiant į priekį, norisi naudoti paprastus ir patikimus papildus savo organizmo priežiūrai. Būtent todėl GERA KARMA™ sukūrė BEAUTY FULL kompleksą, kuris yra prisotintas hialurono rūgštimi, jūriniu kolagenu ir daugiau. Naujausi mokslinai tyrimai patvirtino, kad geriamas hialuronas taip pat gerai pasisavinamas ir kai kuriais atvejais net geriau pasisavinamas į gilesnius odos sluoksnius (ten kur jis labiausiai reikalingas).

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.