Gaisravietėje situacija gerėja

Gaisras
Speciali technika labai padeda ugniagesiams užgesinti smilkstančius ir šiek tiek rusenančius perkasamus degėsius. Tikimasi, kad šiandien gaisras bus užgesintas.

Primename, kad:
Ekstremalių situacijų komisija spalio 24–25 d. paliko teisę tėvams pasirinkti alternatyvą – moksleiviams lankyti ugdymo įstaigas ar ne.
Komisija rekomenduoja ketvirtadienį nevykdyti veiklos šiauriniame pramonės rajone esančiose įmonėse.
Minėtos komisijos sprendimu spalio 24 d. bus draudžiama prekyba lauke bet kokiais maisto produktais.
Visuomenės sveikatos centras rekomenduoja alytiškiams nejungti vėdinimo sistemų ir vėdinti patalpas, tačiau tai daryti ne ilgiau kaip 5 minutes.

  Komentaras

  Jei prieš kontroliavę šią firmą ta pati priešgaisrinė apsauga ir kitos institucijos būt atsakingesni, tokiam dideliui gaisrui nekilt su didelėm bėdom ir po. Nes rimtesnė priešgaisrinė signalizacija būt momente sureagavus. Jei prabiltų verslininkas, kaip prieš patikrinimus pas jį darė. Įdomu, dar gaisro pradžioj per komentarus parašius, kad reikia karantino, neleist vaikų į mokyklas, kreiptis į vyriausybę..- su nepasitenkinimu reaguodavo. Nors į gaisro pabaigą šias priemones vykdo. Vėl statutinių institucijų lygis, jei meras gaisro slopinimui vadovauja, kaip ir kitų prieš firmą tikrinusių...Niekad rimtumo nesimatė.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.