Faktai ir mitai: plaukų šalinimas lazeriu (2)

depiliacija lazeriu
Pasaulyje vis sparčiau populiarėjantis depiliacijos būdas – plaukų šalinimas lazeriu, laikomas vienu efektyviausių būdų ilgam laikui atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Tačiau kaip ir kiekviena, palyginti, nauja procedūra, taip ir ši neretai apipinama mitais. Tad toliau pateikiame tik realius faktus, padėsiančius geriau suprasti šios procedūros poveikį.

1. Depiliacija lazeriu – geriausias būdas, norintiems sutaupyti savo laiką.

Plaukų šalinimas lazeriu taip išpopuliarėjo ne be reikalo – kiti varginantys depiliacijos ritualai dažnai reikalauja nemažai mūsų laisvo laiko. Po lazerio procedūrų kurso su plaukeliais galite atsisveikinti ilgam – o jeigu kartą per metus atliksite palaikomąją procedūrą, tai labai tikėtina, jog ir visam laikui. Iki tol nuolat dirginta oda greitai įgaus visai kitą išvaizdą – lygią ir glotnią.

 

2. Šių procedūrų metu įmanoma pašalinti plaukelius praktiškai nuo bet kurios kūno vietos.

Išgirdę apie depiliaciją lazeriu, žmonės neretai pagalvoja apie dažniausiai depiliuojamas kūno vietas, tokias kaip kojos ar pažastys. Tačiau tiesa ta, kad lazeriu plaukeliai gali būti šalinami praktiškai nuo bet kurios kūno vietos – tai gali būti ir sritis virš viršutinės lūpos, sėdmenys, nugara, rankos ir panašiai. Yra tik pora išimčių – nerekomenduojama to daryti akių vokų srityje ar zonoje prie pat akių.

 

3. Norint pasiekti geriausių rezultatų, reikia tik kelių procedūrų.

Įprastai pakanka vidutiniškai 6 procedūrų, tačiau svarbu atminti, jog kiekvieno žmogaus atvejis – individualus. Procedūrų rezultatą gali įtakoti plaukelių tipas, storis, spalva, netgi genai, tačiau apie tai jus informuos lazerių specialistas. Vienos procedūros metu paprasčiausiai neįmanoma pašalinti visų plaukelių, kadangi lazeris plauką paveikia tik jam būnant aktyvioje augimo stadijoje. Plaukelių augimo stadijos yra nevienodos, tad sekančios procedūros metu jau bus pašalinti ir tie plaukeliai, kurie ankstesniosios metu buvo neaktyvūs.

 

4. Procedūra yra saugi, o jos saugumą daugiausia nulemia lazeriai, kurie yra naudojami.

FDA ir CE organizacijos yra patvirtinusi ne vieno tipo lazerį, kaip saugų ir nekenksmingą žmogaus sveikatai. Todėl svarbu pasidomėti ar specialistas, pas kurį lankysitės, naudoja būtent saugius patvirtinto tipo lazerius. Prieš procedūrą specialistas visuomet įvertins jūsų plaukelių, odos būklę ir nuspręs ar ši procedūra jums tinkama. Kvalifikuotas ir patyręs specialistas – kitas labai svarbus, saugumą užtikrinantis faktorius. Būtent todėl šias procedūras reikėtų atlikti licencijuotose medicinos įstaigose.

 

5. Procedūros metu lazerio antgalis yra stipriai atšaldomas, todėl jaučiamas šaltis, kartais – dilgčiojimas.

Žinoma, skausmas – subjektyvus dalykas ir visi jį jaučiame skirtingai. Tačiau retas žmogus depiliaciją tam tikru lazeriu pavadina skausminga – pojūtis dažniau apibūdinamas kaip dilgčiojimas ar žnaibymas. Patyrus nemalonius pojūčius, rekomenduojama apie tai pranešti specialistui, kuris paprasčiausiai pakoreguos lazerio parametrus ar stipriau atšaldys reikiamą vietą. Daugelis žmonių sutinka, jog depiliacija vašku ar epiliatoriumi – kur kas skausmingesnė procedūra.

 

Taigi, tinkamai pasirinkta klinika bei specialistas užtikrins procedūros saugumą ir efektyvumą. Tad nieko nelaukite – depiliacija lazeriu gali tapti viena geriausių investicijų į save.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.