Dviračių parkavimo stovai: nuo ko priklauso kainos? (1)

dviraciu stovai
Ne paslaptis, kad būtent dviratis yra viena mėgstamiausių žmogaus transporto priemonių, galbūt, netgi sulaukia daugiau liaupsių ir už automobilį. Juk vairuodami automobilį, priešingai nei važiuodami dviračiu, neturime galimybės lavinti įvairių kūno raumenų bei koordinacijos, deginti kalorijų bei dailinti kūno linijų. Taigi, dviratis – ne tik naudinga, bet ir turbūt dėl to, daugelio taip mėgstama transporto priemonė, kad ja noriai vyksta ir įvairias erdves – prekybos centrus, pramogų vietas, parkus ir t.t. Na, o šias erdves prižiūrintiems asmenims, tenka pasirūpinti, kad atvykusieji, turėtų galimybę saugiai palikti savo transporto priemones. Taigi, dviračių parkavimo stovai šiuo atveju yra pats tinkamiausias pasirinkimas. Na, o planuojantiems įsigyti tokio pobūdžio pirkinį bei pradėjusiems pažintį su pasirinkimu, neretai kyla klausimas, kodėl kainos tokios skirtingos? Įvardinkime svarbiausius kriterijus.

Keliems dviračiams skirtas stovas?

Viena iš priežasčių, kodėl dviračių parkavimo stovai kainuoja skirtingai, yra dviračių skaičius. Kuo daugiau dviračių gali sutalpinti stovas, tuo, dažniausiai, jis brangiau ir kainuos, nes jam pagaminti, reikia daugiau žaliavų, pastangų bei laiko.

Svarbi ir žaliava

Ne paskutinėje vietoje yra ir žaliava. Dažniausiai dviračių parkavimui skirti stovai yra gaminami iš metalo arba betono, tačiau pirmieji dažniausiai kainuoja šiek tiek brangiau, kadangi atrodo estetiškiau, yra lengvesni, juos paprasčiau sumontuoti. 

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad dviračių parkavimo stovai šiandien yra parduodami ir internetu. Ir tai – ypač patogus bei laiką taupantis šių gaminių įsigijimo būdas.  Pirkdami internetu, turėsite galimybę patogiai lyginti ne tik gaminių savybes, bet ir kainas, todėl galite būti tikri – pirkinys ne tik atitiks jūsų lūkesčius, bet ir bus ypač ekonomiškas. 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Ce minunat și simplu, care a adus bucurie și fericire în viața mea după ce am văzut o postare despre cum a ajutat o doamnă numită Rebecca, am decis să-l contactez pentru ajutor atunci când i-am spus că Dumnezeu l-a trimis pe om DR.WEALTHY pe felul în care amantul meu m-a părăsit timp de 8 luni fără să mă sune sau să mă trimită prin mesaje text, când am împărtășit trista mea experiență cu DR. WEALTHY, a spus că totul va fi în regulă în 5 zile, aș fi, sunt sigur că ceea ce spune acest bărbat este real, așa că am decis să încerc și ceea ce m-a surprins cel mai mult la început, mă gândeam, de asemenea, că nu este real Am învățat că era ca alții care vor veni și vor adăuga durere durerii oamenilor, neștiind acolo sentimente, ci pentru a face un prost din tine, dar acest mare om DR. WEALTHY nu este niciodată așa că a lui este pentru totdeauna și îi face pe oameni să fie fericiți cu cel pe care îl iubesc, sunt atât de fericit, chiar înainte de cele 3 zile tocmai am primit un telefon de la un bărbat care m-a părăsit timp de 8 luni, spunând că îmi pare rău și că vrea să mă întorc la viața lui, am fost atât de fericit, El m-a invitat la o cină, ceea ce am vrut să spun acolo, am vorbit amândoi și a spus că vrea să demonstreze că nu mă va părăsi niciodată pentru nicio altă doamnă pe care m-a logodit și De asemenea, faceți-mă să am acces la tot contul său. SĂNĂTOS un bărbat care mi-a adus bucurie în viața mea, vă rog prieteni care au nevoie de ajutor, aș sfătui și jur că dr. Dr. WEALTHY este omul potrivit și nu acei falși care sunt online pentru a face bani și nu pentru a ajuta aici este DR. E-mailul privat al lui WEALTHY. wealthylovespell@gmail.com whatsApp numărul +2348105150446.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.