Dūmų mažėja, situacija gaisravietėje gerėja

Gaisras
Spalio 22 d. po ekstremalių situacijų komisijos posdžio aiškėja, kad situacija gaisravietėje gerėja. Šįryt pakėlus droną dūmų gaisro vietoje jau beveik nebematyti.

Naktį iš Naujosios Akmenės buvo atvežta speciali technika, kuri padės ugniagesiams gelbėtojams vykdyti gaisro gesinimo darbus. Netrukus į gaisravietę turėtų būti atvežtas ir rezervinė technika.
Spalio 21 d. Ekstremalių situacijų komisija atšaukė draudimą įvažiuoti į Pramonės rajoną, bet rekomenduojama nevykdyti veiklos šiauriniame Pramonės rajone esančiose įmonėse.

Esant būtinybei, šioje teritorijoje darbdaviai privalo aprūpinti savo darbuotojus kvėpavimo takus nuo cheminės taršos apsaugančiomis priemonėmis.

Spalio 22 d. tėvams paliekama teisė pasirinkti alternatyvą dėl moksleivių vedimo į ugdymo įstaigas. Praleistų pamokų pateisinti nereikės, tėvams, apsisprendusiems vesti vaikus į švietimo įstaigas, neformalus ugdymas vyks tik mokyklų patalpose.

Naujausiais mobilių oro kokybės tyrimų stočių duomenimis Miklusėnų gyvenvietėje oro užterštumas sumažėjęs iki 48 mkg/m3. Mieste kietųjų dalelių vidurkis Naujojoje g. 146 siekė 59 mkg/m3, o Putinų g. 8a - 45 mkg/m3.

  Komentaras

  Pagarba merui. Nors ryžtingų veiksmų trūko pradžioj. Vėliau, prisidėjus ministrams, daugiau viešumo ir rimtesni sprendimų. O štai šalia tarybos narių, kad būt petis į petį, nesimatė. Tik iš užkuliusių atskiri link intrigų stiliaus. Vienok gaisras, jo padarinių švelninimas, papildomos didėjančios problemos miestui. Kam daug lėšų ir čia be vyriausybės paramos ne kaip. Reiškia vyriausybė jau dalim įsijungė į valdymą. Klausimas, kaip efektyvumą užtikrint. Nes bankrutavusios twkstilės pavyzdžiai, kaip skiria nemažai valstybės pagalbos ir vis tiek.., taip netinka.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.