Dovana artimiesiems: ką išrinkti knygyne? (1)

nuotr.
Artėja šeimos nario, giminaičio, draugo gimtadienis ar kita šventė, o idėjų, ką galėtumėte jam padovanoti, nėra? Vienas universaliausių, geriausių ir labiausiai pasiteisinančių sprendimų – užsukti į fizinį knygyną arba knygyną internete ir išrinkti kiekvienam patiksiančią dovaną. Nereikėtų apsiriboti tik knygomis – knygynų asortimentas išties platus, tad apžvelkime, kokia dovana geriausiai tiktų Jūsų artimiesiems.

Knygyno karalienė – knyga: atsipalaidavimui ir laikui sau

Žinoma, užsukus į knygyną, populiariausiu pasirinkimu dovanai išlieka knygos. Jei Jūsų draugas ar šeimos narys nuolat neranda laiko sau, jaučia įtampą, stresą, padovanokite grožinės literatūros kūrinį. Tai gali būti toks knygos žanras, kokį mėgsta Jums artimas žmogus – romanas, detektyvas, istorinis ar nuotykių romanas, biografija, fantastika, o gal net komiksai. Galite rinktis Lietuvos ar užsienio rašytoją, galite įsigyti ir grožinę literatūrą anglų kalba.

Tokia dovana tikrai įkvėps Jums brangų žmogų rasti laiko sau, atsipalaiduoti, pasinerti į užburiantį knygų pasaulį.

Dovana asmeniniam ar profesiniam tobulėjimui

Jei žmogus, kuriam ieškote dovanos, mėgsta įvairiausius kursus, asmeninį ar profesinį tobulėjimą, išrinkite jam dalykinės, mokslinės ar meno ir laisvalaikio literatūros. Pavyzdžiui, UAB „Humanitas“ knygynas gali pasiūlyti knygų ekonomikos, finansų, vadybos, fizinių ir gamtos mokslų, humanitarinių mokslų, medicinos, architektūros, dizaino, meno, mados temomis. Jei Jūsų draugė ar sesuo skundžiasi, kad norėtų išmokti taupyti, reikėtų daugiau uždirbti, nupirkite knygą apie asmeninius finansus – gali būti, kad Jūsų dovana pakeis jų gyvenimą.

Jei išgirdote, kad Jūsų draugas norėtų išmokti naują kalbą ar pagilinti žinias, galite jam padovanoti savarankiško kalbų mokymosi knygų ar vadovėlių. Unikalu tai, kad didžioji dalis šių vadovėlių turi ir priedą – audio formatą. Neapsiribokite tik anglų kalba. UAB ,,Humanitas“ knygynas gali pasiūlyti net mokomųjų knygų, skirtų mokytis kalbėti, rašyti korėjiečių, japonų, kinų kalbomis.

Iš knygyno, bet ne knygos

Šiuo metu knygynuose internete, knygynuose Vilniuje, taip pat knygynuose Kaune ir kituose Lietuvos miestuose gausu ne tik knygų, bet ir kitų prekių, kurios puikiai tinka dovanoms.

Tikriausiai kiekvienas knygynuose matėte puodelių, namų kvapų, ypač – gražių užrašinių, žvakių. Viena iš universaliausių dovanų moterims metų gale ar pradžioje galėtų būti elegantiška, stilinga darbo knyga ar planuotė be konkrečių datų. Darbo knygų viršeliai kuo įvairiausi, tad tikrai galėsite nustebinti mėgiama spalva, svajonių šalies simboliu, labiausiai patinkančiomis gėlėmis ar net pasakų herojais puoštu viršeliu.

Dar vienu puikiu pasirinkimu gali tapti stalo žaidimai – loginiai, pramoginiai, skirti porai ar draugų kompanijai. Kas gi nemėgsta žaisti stalo žaidimų? Jei dar kažko trūksta, galite pridėti medžiaginį pirkinių maišelį, kuris bus tarsi dovanos pakuotė, bet puikiai pasitarnaus kiekvieną dieną. Maišelių pasirinkimas taip pat labai platus, todėl galėsite išrinkti labiausiai Jums patinkantį dizainą.

Knygyno dovanų kuponas – tikriems knygų mylėtojams

Žinote, kad Jūsų mylimas žmogus labai mėgsta skaityti ir norėtumėte padovanoti knygą, tačiau visiškai nenutuokiate, kokias knygas jis jau turi arba kokias yra perskaitęs? Jūs toks ne vienas, knygų fanams bus sunkoka įtikti. Tokioje situacijoje geriausia, ką galima pasirinkti, yra knygyno dovanų kuponas.

Viskas itin paprasta. Jums net nereikia eiti į fizinę prekybos vietą – dar patogiau kuponą užsisakyti knygyno internetinėje svetainėje, gauti į savo elektroninį paštą ir atspausdinti. Šventės kaltininkas galės išsirinkti tai, kas tikrai patinka, ko dar neskaitė ir nenusipirko, tačiau svajojo. Sumą galėsite skirti tokią, kokia Jums yra priimtina – vos nuo simbolinės 10 iki kelių šimtų eurų.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.