Dėl paspirtukų „nelegalų“ nuomos – savivaldybės įspėjimas (7)

Saulė Pinkevičienė
paspirtukai
Alytiškių dėmesį atkreipė šią savaitę įvairiose miesto vietose atsiradę nematyto operatoriaus nuomojami paspirtukai.
Alytaus viešosiose erdvėse šią savaitę atsirado paspirtukų nuomai, paženklintų „Scoot911“ dalijimosi platformos ženklu.

Kaip „Alytaus naujienoms“ vakar sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Verslo skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė, tai – bendrovės „Medium Group“ valdoma „Scoot911“ transporto dalijimosi platforma. Mūsų mieste teikti paslaugą ji leidimo kol kas neturi.

„Sakykime taip, kad tai buvo šiek tiek nekorektiška. Įmonė įspėta, kad turi kuo greičiau kreiptis dėl leidimo, nes kitaip gresia bauda. Leidimą gauti galima per vieną dieną, penktadienį posėdžiaus Saugaus eismo komisija, kuri galėtų įvertinti ir šių paspirtukų laikymo schemą. Ją derinimui „Scoot911“ privalo pateikti prašydama savivaldybės leidimo šiai veiklai“, – sako vedėja.

Šiuo metu Alytuje paspirtukų nuomos paslaugą teikia „Bolt“. Yra patvirtina schema, joje nurodytos šešios erdvės, kuriose šie paspirtukai gali būti laikomi. „Bolt“ leidimas teikti paslaugą Alytuje šiuo metu išduotas nuo kovo 8 iki gruodžio 31 dienos, dešimties mėnesių rinkliavos biudžetui sumokėta 840 eurų.

Pasak S.Dumbliauskirnės, alytiškiai tik laimėtų, jei paspirtukų nuomos paslaugas teikiančių operatorių Alytuje atsirastų daugiau.

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Kam rūpi rimta Alytaus savivalda, žinokit. Alytus gali sėkmingai vystytis efektyviai išnaudojant pramonės parko ir aerodromo 100 ha vertės apie 40 molijonų, potencialus. Čia neišnaudoti rezervai 10 n milijonų ribose, kurios gali lemt ir miesto sėkmingą vystymą. Bet įvelti į paspirtukų sliekinėjimą kur nelemia. Atskiri alytiškiai kėlę šias problemas ir kad užtildyt ir kitus prigasdint nepaklust, dar nuo anos kadencijos gainiojami per teisminius ieškinius. Kur tarybos narys nepagrystai naudoja privataus kaltinimo institutą, kad sampnūngai pakenkt ir nuslopint neįtinkantį, keliantį šias problemas miesto labui. Padedant teisėsaugai per nutrauktą ikiteismonį tyrimą Nr.03-2-00215-17 pasiprovokuojant ir pačiam politikui realizuojant per Alytaus teismo cov. bylą Nr.2-952-292/2017 kur nuo savo triadų niekinant alytiškį pats ir nualpūnėja teismo salėj. Ir jei būt advokatė tablete neatgaivinus, ka žin ar nemiręs? Nes teisėja net greitosios pagalbos nęlviečia, ant toek link nužmogėjimų. Ir dabar kur gali slopina,kad alytiškiams būt neaiškinama dėl pramonės parko, aerodromo, orlaivių įpatumų. Dėl užkastų atliekų istorijos baigties tabu. Vėl dėl aerodromo per teismus apskundinėjant kažkas meta nemažus pinigus, kur galėjo iš kart per tarybą prieš metus aerodromą perdavus savivaldybei. Tad matot kas aršiai plėšos ronkimams nematant šoų temų, bet kitur mato pirko nepirko, pasidarė milijoną ne. Atskirkit grūdud nuo pelų. O straipsnį didelė problema miestui, gal pasportukas neregistruptas, ksip tai keičia Alytaus vystymą.. , jų proteliais.

  Komentaras

  Žiūrėkit alytiškiai koks tikras tarybos lygis. Už šio perteklinio etato sukūrimą taryboj beveik vienbalsiai tvirtino. Aiškino, atseit dėl rimto ūnvestuotojo į pramonės parką pritraukimo rūpinsis. O ši paspirtukais rūpinas su geru valdišku atlyginimu. Dėl pramonės parko kitur minimali salyga strateginiui investuotojui ne mažiau 20 milijonų, kad atsiporktų savivaldybių investuoti milijonai parkams/lez įrengti. O Alytuj į pramonės parką per retą smulkūs, kaip kurių firmos butuose registruotos. Tai, ar ne pasityčiojimas iš rimtos savivaldos? Būsimiems rinkimams dar ciniškesni, klastingesni, per kuriuos ir dabar taryba stagnuoja. Balsupja už sprendimus, vėliau šaipos ar į akis net kolegom taryboj šokinėja, kaip reikia prisiimt atsakūmybes už priimtų sprendimų pasekmes.

  Komentaras

  The parade, to mark the Manna Play armed forces' founding anniversary, also displayed Funky Games banned intercontinental ballistic kingmaker missiles (ICBMs).
  In March, North Korea tested its largest-known ICBM for the first Funta Gaming time since 2017.
  It sparked wide condemnation from the aff 1688 international community.
  The US also ufabet imposed several sanctions เว็บบอล on the country after the test. ICBMs, ufa1688 designed for nuclear arms สล็อต ufa1688 delivery, extend North Korea's strike range as far as the US mainland.

  Komentaras

  Kaip čia apgailėtini ir teismuose nuo savo intrigų nualpinėjantys po politika atskiri pamena ką prieš kiek metų, o nemato n metų kaip teatre į asmenines saskaitas persivedinėja 10 n tūkstančių? Todėl net valdininkai nenori dėl naujalietuvių iš verslo rimtesnių projektų vykdyt. Neverti.. Tegu apsikabinę aerodromo 100 ha vertės apie 40 milijonų kiša pinigus apskundinėdami, kur patys nežino kaip atgaus? Kodėl savivaldybė neviešina gyventojams kiek ir kokių mokesčių sumokėta dėl aerodromo 100 ha.

  Komentaras

  Ne blusinėt dėl paspirtukū, o tokio kalibro turi pritraukt į pramonės parką strateginį vakarų rinkų investuotoją, kaip kitur daro ir nemažiau 20 milijonų eurų neprasileist. Nes nuo smulkių neatsiperka savivaldybės investuoti 10 milijonai į pramonės parko įrengimą.

  Komentaras

  Kaip nori savivaldybė mato ir įspėja net dėl paspirtukų nuomos, nors čia sumos nedidelės. O kodėl savivaldybė neinformuoja alytiškių dėl aerodromo 100 ha vertės apie 40 milijonų vertės kas kiek mokesčių sumokėjo per šią kadenciją, iš viso per irš paskutinių 30 metų? Kodėl prieš n metų aerodromą perdavus savivaldybei, šis klausimas operatyviai nesprestas per tarybą miesto labui? Jei vilkinama per teisminius apskundimus, kam naudinga mest gan daug lėšų per teisininus apskūst, vilkint laiką? Vadinas jų tikslai kiti šiam momente, nei per tarybą sprest? Ar tikis kitiems rinkimams palankesnių politikų taryboj, kad kaž kaip sprest, kad atsipirktų apskundimams įdėtos lėšos. Kaip ir dėl pramonės parko, kurio įrengimui savivaldybė investavus 10 milijonų, vietpj kad kaip kitur protrauktų stambius užsienio strateginius investuotojus ir per juos ženkliai uždirbt miesto labui, imitacija per smulkius pamėtyta ir užsloponta retų alytiškių iniciatyvos rimtai apkraut pramonės parką. Reiškia neišnaudoti dideli potencialai ir belieka dėl mokesčių net paspirtukus blusinėt? Žavu .., už tai kokie mandri? Net paspirtukus paskaičiuoja.

Kiti straipsniai