Dekoratyviniai triušiai ir medienos granulės (4)

Granules
Iš pradžių gali pasirodyti, jog tarp šio produkto ir gyvūnų nėra nieko bendro, tačiau praktiškai visi, laikantys triušius, žino, jog be kraiko apsieiti nepavyks. Žinoma, tam pasitarnauti gali įvairūs gaminiai, kuriuos dažniausiai įsigyjame gyvūnų prekių parduotuvėse, tačiau yra ir kitų alternatyvų, kurios bus ne ką prastesnės, o net ir priešingai – dar geresnės. O pasirinkus alternatyvą galima ir nemažai sutaupyti!

Palyginus, kiek kainuoja specialiai gyvūnėliams skirtas kraikas ir kokia būtų medienosgranules.lt gaminamų granulių kaina, skirtumas bus akivaizdus. Medžio granules kaina kelis kartus lenkia specialiai triušiam pritaikytas kraikas. Žinoma, reikėtų įvertinti dar ir tai, jog jie neretai parduodami skirtingais kiekiais, todėl reikėtų ir kainą skaičiuoti bei lyginti ne už pakuotę, o už atitinkamą svorį. Iš tikrųjų tai bus tas pats produktas, tinkantis tiek namų šildymui, tiek ir gyvūnėliams kaip kraikas.

Taigi, jeigu namuose laikote triušius ar kažkokius kitus graužikus, kuriems reikalingas kraikas, galite drąsiai vietoje jo rinktis šį produktą, kuris parduodamas kaip būsto šildymui skirta medžiaga. Tai bus lygiai toks pat, tik daug pigesnis gaminys. Žinoma, svarbi bus ne tik granulių kaina, bet ir tai, jog jos būtų natūralios ir be jokių papildomų cheminių priemaišų. Todėl reikėtų rinktis aukščiausios kokybės produktą, jis bet kuriuo atveju bus pigesnis nei gyvūnėlių prekių parduotuvėje parduodamas specialus kraikas.

Ar nebus per daug tokio kiekio?

Daugelis žmonių pripratę pirkti mažesniais kiekiais, kad ir tą patį kraiką auginamiems triušiams, todėl iš pradžių 15 kilogramų granulių maišas gali pasirodyti per didelis kiekis. Tačiau patikslinsime, kad toks variantas žvelgiant iš finansinės perspektyvos bus tikrai geresnis pasirinkimas ir tokiu būdu pavyks kur kas daugiau sutaupyti. Tokia tendencija gali būti pastebima pakankamai dažnai, kadangi praktiškai visuomet renkantis didesnį kiekį jis kainuos mažiau nei pirkti tą patį produktą tik mažesnėmis pakuotėmis.

Šiuo atveju granulių kaina įsigijus didesnę pakuotę taip pat bus mažesnė. Ir tikrai nereikėtų nerimauti dėl tokio kiekio, kadangi tuomet reikės rečiau apsipirkti ir rūpintis augintinių atsargomis. Dar vienas privalumas yra tas, jog taip pavyks sutaupyti ir laiko išvengiant dažnų kelionių į parduotuvę. Tuo labiau, kad tokios vienos pakuotės pakaks praktiškai mėnesiui, jeigu narvelis keičiamas 1-2 kartus per savaitę.

Kokie yra kiti privalumai?

Kaina yra vienas iš pagrindinių aspektų, kodėl verta rinktis šias granules laikant dekoratyvinius triušius. Būtent todėl žymiai labiau apsimoka jas pirkti didesniais kiekiais. Kaip bebūtų, tai yra ne vienintelis privalumas, kuriuo pasižymi šis gaminys. Kadangi toks produktas yra visiškai ekologiškas ir sudarytas vien tik iš natūralaus medžio, todėl net ir po naudojimo jis nebus kenksmingas aplinkai. Aišku, renkantis medžio granules svarbu ne tik jų kaina, bet ir sudėtis. Todėl vertėtų pasidomėti bei atkreipti dėmesį į tai, ar jų sudėtyje nėra papildomų cheminių medžiagų, kurių kokybiškuose produktuose tikrai neturėtų būti.

Kadangi granulių gamyboje pakanka vien tik gerai išvystytos presavimo technologijos, kuri atskleidžia specifines natūralaus medžio savybes, tuomet jokių papildomų medžiagų nereikia, kad pavyktų suformuoti specifinės formos granules. Taigi, toks produktas bus visiškai saugus tiek laikomiems gyvūnams, tiek ir aplinkai. Šiomis dienomis draugiškumas aplinkai yra vienas svarbiausių aspektų, kadangi stengiamės visais įmanomais būdais kovoti su pačiomis įvairiausiomis ekologinėmis problemomis.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.