DAIKIN Altherma šilumos siurbliai: kodėl apsimoka konvertuoti seną, kieto kuro šildymo sistemą? (0)

siurblliai
Jeigu jūsų namus šildo senas arba jau ne pirmos jaunystės kieto kuro katilas, dėl komforto namuose jūs tikrai vargstate daugiau nei reikia. Malkų pirkimas ir sandėliavimas, nuolatinis atsargų stebėjimas, periodiškas kūrenimo tikrinimas ir kuro papildymas bei atliekų valymas sukuria didžiules atsakomybes. Šiame straipsnyje norėtume apžvelgti, kodėl apsimoka jau dabar konvertuoti seną, malkinį ar anglinį, durpinį katilą į šilumos siurblius DAIKIN Altherma.

DAIKIN šilumos siurbliai puikiai pritaikyti konversijai

Daug kas vengia keisti savo namų šildymo sistemą vien dėl to, kad mano esantys nepasiruošę tokiai didelei investicijai. Tačiau privalumas toks, kad DAIKIN šilumos siurbliai puikiai tinka renovuojamoms sistemoms. Žemos temperatūros šilumos siurbliai oras-vanduo DAIKIN Altherma gali būti kombinuojami tiek su radiatoriniu, tiek su grindiniu šildymu, tad papildomų pakeitimų daryti nereikia. Įspūdingai aukštą, A+++ energinio ir ekonominio efektyvumo įvertinimą turintys, trečios kartos DAIKIN Altherma siurbliai, užtikrina labai panašias arba net mažesnes išlaidas šildymui.

Palyginti su įprastų kieto kuro katilų, DAIKIN Altherma šilumos siurblių valdymas – be galo paprastas. Jūs galite viską kontroliuoti ir su išmaniuoju telefonu, kas leidžia nustatymus keisti net nepakilus nuo sofos ar kėdės. Keli mygtukų paspaudimai ir jūs galite pakeisti šildymo stiprumą, temperatūrą, perjungti šildymą į vėsinimą ir taip toliau. Pasirinkus autonominius eco režimus bus palaikomos optimalios mikroklimato sąlygos mažiausiomis sąnaudomis!

Triguba nauda iš vieno įrenginio – šildomi arba vėsinami namai ir karštas vanduo

Jūsų kieto kuro katilas dažniausiai naudojamas tik namų šildymui. Tai reiškia, kad kai jį įjungiame, namai po truputį įšyla ir jaučiame didesnį komfortą. Tačiau pasibaigus šildymo sezonui visa nauda prapuola, o net ir jo metu gali tekti rūpintis papildomu boileriu (vandens šildytuvu) arba sudėtingais inžineriniais sprendimais, kad pavyktų turėti karštą vandenį.Na, o žemos arba aukštos temperatūros DAIKIN Altherma oras-vanduo šilumos siurbliai sprendžia viską, kas susiję su namų mikroklimatu – nuo A iki Ž. Visų pirma galima paminėti, kad jie turi integruotą arba šalimais montuojamą, net iki 230l talpos vandens šildytuvą. Jeigu renkatės ant grindų statomą įrenginį, visa konstrukcija su šildytuvu ir šilumos siurbliu užims mažiau nei 0,4 kvadratinio metro grindų ploto... Įspūdinga nauda – įspūdingai kompaktiškoje konstrukcijoje.

siurbliai

Galiausiai reikia paminėti, kad oras-vanduo sistemos taip pat gali ir vėsinti. Prijungus juos prie oro kondicionierių ar vėdinimo sistemos, galima šiltuoju metų laiku ir vėsinti patalpas. Siurblys tiesiog veikia atvirkščiu principu, kaip šildant ir taip leidžia neprarasti komforto ir vasarą.

Mažesnėms patalpoms – oras-oras siurbliai

Oras-oras sistemos puikiai tinka butuose arba tais atvejais, kada ieškome optimaliausio sprendimo kainos atžvilgiu. Šilumos siurbliai oras-oras DAIKIN Altherma puikiai vėsina arba šildo orą, pagal jūsų poreikius. Lengvai valdomi ir lengvai sumontuojami sprendimai pernelyg nekrenta į akis, todėl puikiai prisitaiko prie bet kokio stiliaus patalpų dizaino. Gamintojas DAIKIN daug investuoja į savo gaminių ergonomiškumą ir dizainą. Dėl to jų siurbliai Altherma yra laimėję ne vieną apdovanojimą iš vertintojų ir ekspertų už stilingus dizaino sprendimus.

Tad, jeigu pavargote nuo didelių rūpesčių, susijusių su namų šildymu, norite nebeišleisti tiek daug ir gerokai supaprastinti namų mikroklimato valdymą – DAIKIN Altherma šilumos siurbliai Vilniuje iš INDUSTEK, UAB jums bus tikrai naudingi. Nedvejokite kreiptis ir gausite rekomendacijas dėl geriausio sprendimo jūsų namams!

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.