Automobilio lempučių keitimas (1)

automobiliu lemputes
Veikiantys priekiniai žibintai yra būtini norint saugiai vairuoti bet kurį automobilį, tačiau kartais jie perdega. Žinodami, kaip pakeisti priekinį žibintą ir į ką atkreipti dėmesį, kai automobilio priekis patamsėja, galite greitai išspręsti problemą.

Patikrinkite, ar užgeso priekinių žibintų lemputė

Priekinių žibintų problemos priežasties nustatymas prasideda tiesiog stebint. Pirmiausia įjunkite priekinius žibintus ir įsitikinkite kuri lemputė nešviečia. Jei kuri nors užges, 90 % atvejų šviesa vėl atsiras tiesiog pakeitus lemputę. Vienas greitas patikrinimas, jei neturite po ranka lemputės, arba jei esate kelyje, kai pastebėjote priekinių žibintų problemą dar kitaip gali būti vadinami angel eyes lemputės, atsitraukite ir kumščiu bakstelėkite per žibintą, o tai kartais privers lemputę vėl šviesti.

Kaip pakeisti priekinių žibintų lemputę 5 žingsniais:

Išsamios informacijos, kaip pakeisti konkrečios transporto priemonės priekinius žibintus ir kokią priekinių žibintų lemputę įsigyti, ieškokite automobilio vadove.

1 veiksmas. Užgesinkite automobilį

Norėdami užtikrinti saugumą, išjunkite automobilio variklį ir ištraukite raktelius.

2 veiksmas. Atidarykite variklio skyrių

Atidarykite automobilio gaubtą ir šalia automobilio priekio suraskite priekinių žibintų laikiklį.

3 veiksmas. Atjunkite priekinių žibintų lemputės maitinimo laidus

Paprastai prie lemputės pagrindo yra pritvirtinti trys laidai. Nuspauskite spaustuką arba dangtelį, laikantį juos vietoje.

4 veiksmas. Atsukite seną priekinį žibintą

Kiekvienas automobilis yra skirtingas. Kai kuriuose automobilius galite lengvai pasiekti lemputę, bet kai kuriuose – ne. Kartais trukdo akumuliatorius arba oro filtro korpusas, o kartais tenka išimti vidinį sparną ir atsidurti už jo.

Tačiau jei galite atidaryti priekinį žibintą, tereikia pakeisti halogeninę lemputę. Tai reiškia, kad reikia pamatyti, kaip lemputė užrakinta, ir atsargiai ją atrakinti. Tačiau jei sulaužysite čia naudojamus spaustukus, jums reikės išimti visą priekinį žibintą. Taigi jūs turite pamatyti, kaip jis užsikabino, švelniai jį išardykite, o tada turite pakeisti procedūrą, grįždami ta pačia seka, nedėdami pirštų ant lemputės stiklo.

5 veiksmas. Įsukite naują priekinio žibinto lemputę

Švelniai įsukite naują lemputę neliesdami lemputės stiklo. Ant rankų esantis aliejus ir nešvarumai gali sprogti, kai lemputė įkaista. Uždarykite savo automobilio gaubtą. Įdėjus naują lemputę, jūsų priekiniai žibintai vėl turėtų būti kaip nauji, o jūs vėl galėsite mėgautis vairavimu savo automobiliu dieną ar naktį.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  The parade, to mark the Manna Play armed forces' founding anniversary, also displayed Funky Games banned intercontinental ballistic kingmaker missiles (ICBMs).
  In March, North Korea tested its largest-known ICBM for the first Funta Gaming time since 2017.
  It sparked wide condemnation from the aff 1688 international community.
  The US also ufabet imposed several sanctions เว็บบอล on the country after the test. ICBMs, ufa1688 designed for nuclear arms สล็อต ufa1688 delivery, extend North Korea's strike range as far as the US mainland.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.