Didžiausios pirkėjų klaidos neleidžiančios sutaupyti (1)

pirkėjų klaidos
Jeigu tik yra galimybė, vartotojas yra visuomet suinteresuotas sutaupyti ir džiaugiasi galėdamas išleisti pirkiniams mažiau. Štai kodėl akcijos išveda iš pusiausvyros net ir tuos, kurie yra tvirtai pasiryžę taupyti. Todėl natūraliai kyla klausimas – kaip atsispirti naujai drabužių kolekcijai, naujų batų „medžioklei“? Kokiomis taisyklėmis vadovautis apsipirkinėjant, kad netektų gailėtis dėl didesnės nei planuota išleistos pinigų sumos?
 • Svarbu planuoti išlaidas. Neplanuodami išlaidų galite būti nemaloniai nustebinti, kai pamatysite, jog išleidote kur kas daugiau pinigų nei galėjote tam skirti. Dažniausiai, nuėję į parduotuvę be iš anksto suplanuoto pirkinių sąrašo, įsigyjame mums visiškai nereikalingų prekių. Taigi, prieš apsiperkant svarbu kruopščiai suplanuoti būtinus pirkinius, apgalvoti, kokią pinigų sumą galite tiems pirkiniams išleisti ir svarbiausia – šio plano laikytis. Taip, tikėtina, nepasiduosite į pagundą vedančioms akimirkoms ir neprisipirksite neplanuotų, nereikalingų prekių.

 • Palyginkite prekių kainas. Jeigu esate suinteresuoti taupyti, nuolat domėkitės skirtingų prekybos centrų siūlomomis kainomis bei teikiamomis nuolaidomis. Taip greitai pastebėsite, kad identiškų prekių kainos skiriasi ir, pasirinkus pigiau prekę siūlančią įsigyti parduotuvę, turite galimybę ilgainiui nemažai sutaupyti. Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į internetinių parduotuvių pasiūlą. Pigūs produktai padės reikšmingai sumažinti jūsų mėnesines išlaidas ir džiugins didesne sutaupytų pinigų suma.

 • Apsipirkti – suplanuotomis dienomis. Įveskite rutiną apsipirkti reguliariai. Pavyzdžiui, pirkite maisto produktus kartą ar du per savaitę. O iki tol stenkitės apsieiti su turimais daiktais, produktais, kuriuos turite iki artimiausio suplanuoto apsipirkimo. Kuo dažniau užsuksite į parduotuves, tuo didesnė tikimybė, kad įsigysite per daug maisto produktų, kurių nesunaudosite arba neatsispirsite pagundai įsigyti neplanuotų pirkinių. Nors iš pradžių šis metodas gali atrodyti beprasmis ir sunkiai pritaikomas kasdienybėje, tačiau turėdami pakankamai kantrybės, greitai išsiugdysite įprotį, kuris leis džiaugtis pasiektais rezultatais.

 • Vertinkite kritiškai. Ar jums tekę nusipirkti prekę, kurios pasirinkimui įtaką padarė matyta ar girdėta reklama? Veikiausiai ne vieną kartą. Visgi, turite suprasti, kad prekės gamintojas bet kokiu atveju yra suinteresuotas savo produktą parduoti. O tam, kad pirkėją įtikinti, jog būtent ši prekė jam yra reikalinga, reklamos ir rinkodaros skyriuje dirba nemaža komanda specialistų. Todėl prieš įsigydami prekę prisiminkite, kad ne visuomet reklama atitinka realybę. Nepasiduokite skambiems reklaminiams šūkiams ir emocijoms. Pasirinkite tą pirkinį, kuris yra išties jums reikalingas, atitinka jūsų turimus lūkesčius ir poreikius.

Galiausiai galima atkreipti dėmesį, kad vis daugiau žmonių pastebi – kasdieniam gyvenimui reikia visai nedaug. Tuo tarpu daiktų perteklius kelia įtampą bei skatina vartoti vis daugiau. Visgi, sąmoningai planuodami dienos, savaitės bei mėnesio išlaidas taip sutaupysite pinigų, neišlaidaudami nebūtiniems pirkiniams. Turėsite galimybę ne tik sukauptais pinigais realizuoti savo svajones, tačiau ir prisidėsite prie tvaresnės, nevartotojiškos ateities.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Systematically visiting the four hands massage for clients, you guarantee himself excellent sexual relaxation.
  In school sensual massage women will hold erotic 4hands massage. Similar swedish massage, as in principle, and relaxation, influences on some area human body, this give a chance male gain strength.
  And while, french massage and not violates practically any prohibitions, for the reason it's not about sexual contact.
  Sensitive touch rasprekrasnoy girls will flow through your body, dipping in depth boundless the ocean pleasure. In the quiet slip, donating your skin kisses, prelestress envelops the warmth of one's body. You will be surprised at, which sea bliss today it is possible to feel fromnude massage in Midtown.
  The energy massage inSoho it today skill give away bliss. The Soapy massage - on the influence on clients is meant practically unlimited available opportunities actions on bodily, and consequently, and psychoemotional state of health friends.

  [url=https://nuruelite.evenweb.com/]Лучшие блоги в 2020 году более 50 примеров популярных[/url]

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.