Ką reikia žinoti prieš keičiant buveinės adresą? (1)

buveines adreso keitimas
Būdamas bendrovės narys, jūs esate atsakingas už savo valstybės informavimą apie bet kokius pokyčius, susijusius su jūsų verslo statusu. Jei jūsų bendrovė turi naują adresą arba jei to tikitės po kelių savaičių, turėsite atnaujinti organizacijos straipsnius arba organizacijos sertifikatą, atsižvelgiant į tai, kaip jūsų valstybė jį vadina, ir pranešti atitinkamoms agentūroms apie jūsų registracijos adreso keitimą.

Jei neatnaujinsite formų ir neinformuosite tinkamų agentūrų, jūsų įmonė gali prarasti licenciją veikti, todėl pranešti tinkamoms agentūroms yra labai svarbu. Jeigu nesate susidūrę šiuo dalyku ir nenorite suklysti bei greitai atlikti reikalus, visada galite kreiptis į kvalifikuotus specialistus, būtent https://www.eureka.lt/imones-registracijos-adreso-keitimas siūlo jums viską sutvarkyti profesonaliai.

Jei ketinate pakeisti savo įmonės adresą, turite pranešti kelioms agentūroms ir kitoms organizacijoms, kad keičiate adresą. Kaip atnaujinti adresą, reikia atlikti šiuos veiksmus: Pranešti vidaus pajamų tarnyba apie savo naują adresą. Vidaus pajamų tarnyba turi tam skirtas formas.

Pakeiskite savo organizacijos straipsnius. Kaip įmonė turėtumėte turėti savo valstybės sekretoriui pateiktus organizacijos straipsnius, steigimo pažymėjimą ar panašiai pavadintą dokumentą. Pirmiausia raskite savo organizacijos straipsnius. Tada pasitarkite su valstybės sekretoriumi, kad sužinotumėte, ką turite pateikti, kad pakeistumėte savo registracijos adresą. Sumokėkite reikiamą mokestį. Net jei nusprendėte dirbti namuose ar turite virtualų įmonės adresą, vis tiek turite pranešti valstybės sekretoriui apie adreso keitimą.

Pranešti valstybinei mokesčių agentūrai apie jūsų verslo registracijos pasikeitimą. Jei valstybinė mokesčių agentūra neturi jūsų naujo verslo adreso, galite praleisti svarbią informaciją.

Informuokite pardavėjus ir tiekėjus apie savo naują adresą. Keisdami adresą, būtinai išjunkite komunalines paslaugas buvusioje verslo vietoje, jei ten nutraukiate veiklą, ir įsteigkite naujas sąskaitas arba perkelkite sąskaitas pardavėjams ir tiekėjams naujoje vietoje. Pardavėjai ir tiekėjai gali apimti bet ką, pradedant kabeliais, baigiant elektros, vandens ir kanalizacijos sistemomis, baigiant biuro tiekėjais, maisto tiekimo, dekoravimo paslaugomis, dailidžių, sodos aparatų pardavėjais, telefono paslaugomis ir viskuo, ko reikia, kad jūsų verslas veiktų. Praneškite tinkamoms licencijas išduodančioms agentūroms apie jūsų adreso pasikeitimą. Jei jums reikalinga licencija jūsų verslui ar jos daliai vykdyti, įsitikinkite, kad turite reikiamų licencijų, kad galėtumėte toliau veikti naujoje vietoje. Pranešti draudimo agentūroms. Turėsite pranešti draudimo agentūroms, tokioms kaip turto ir civilinės atsakomybės draudimas, žinoti, ar paliekate dabartinę verslo vietą, ir turėsite įsigyti tą patį ar panašų draudimą naujoje vietoje. 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.