Prireikė daugiau nei 5 metų: apsauga Sporto mokyklos pastatui (3)
Šiemet 70-metį švęsti galinti Alytaus sporto mokykla Kultūros paveldo vertybių registre užregistruota lapkričio 7 dieną. Pastatas, iš pradžių kaip linų sandėlis, statytas XX amžiaus 3-iajame dešimtmetyje, o rekonstruotas 1955 m., tą patį rudenį, kai veiklą pradėjo Alytaus sporto mokykla.
1973 m. prie mokyklos atsirado priestatas su sporto sale ir pagalbinėmis patalpomis.
2005 m. mokykla su Alytaus miesto centriniu stadionu ir sporto rūmais buvo reorganizuota į viešąją įstaigą Alytaus sporto ir rekreacijos centras (dabar – Alytaus sporto centras).
Antano Matučio g. 14 didžiojoje salėje (buvusioje futbolo ir rankinio) vyksta dziudo, mažojoje (buv. tinklinio) – bokso treniruotės, pastate registruotos trys sporto organizacijos – OSK „Dainava“, RK „Varsa“ ir FK „Vytis“.
Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata
Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.
Komentarai
Palikite savo komentarą
Jau daugiau kaip 100 metų…
Komentaras
Jau daugiau kaip 100 metų Anzelmui Matučiui, o kažkas galvoja, kad jis buvo Antanas :)
su Minedu jau buvo…
Komentaras
su Minedu jau buvo suskaičiavę kiek šimtų tūkstančių gaus sukombinavę sklypą daugiabučio statybai. Dabar Minedas su Kiauliasnukiu nokaute...https://www.facebook.com/share/r/1CzkntNrno/
Kaip nepasisekė merui. Ir…
Komentaras
Kaip nepasisekė merui. Ir šios mokyklos negalės nugriauti.