Aplinkos viceministru tapo buvęs Metelių parko vadovas (2)
Aplinkos ministerijos viceministru tapo Ramūnas Krugelis.
Iš Alytaus rajono kilusio aplinkosaugininko atsakomybės sritis – saugomos teritorijos, miškai ir klimato kaita.
„Spręstinos problemos – kirtimai, kirtimai, kirtimai“, – portalui 15 min sakė R. Krugelis, besitikintis apriboti plynus kirtimus saugomose teritorijose.
Nuo 2003 iki 2022 metų Metelių regioniniame parko vyriausiuoju specialistu ir direktoriumi, 2022-2023 m. Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų direkcijos vadovo pavaduotoju dirbęs R. Krugelis pagal išsilavinimą aplinkos inžinierius. 2002 m. baigė Lietuvos žemės ūkio universitetą.
55-uosius neseniai pradėjęs aplinkosaugininkas taip pat yra asociacijų „Baltijos baikeriai" ir „Dzūkų laivynas" vadovas.
R. Krugelis – buvęs Laisvės partijos narys, o į šios kadencijos Seimą mėgino patekti su politine partija „Nemuno aušra“.
Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata
Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.
Komentarai
Palikite savo komentarą
Tu visai be fantazijos. Ta…
Komentaras
Tu visai be fantazijos. Ta barzda unikali, jokiu būdu jos nereikia nusikirpti, tai žavumo ir sėkmės simbolis.
Barzda nusikirpk o tai…
Komentaras
Barzda nusikirpk o tai atrodai kaip urvinis zmogus