Česlovo Gabalio vasara: daugybė koncertų, naujas augintinis ir amerikietiškas biliardas (0)

Česlovas gabalis
Tuštuma... Taip trumpai ir daug žodžių nerinkdamas visą karantino periodą įvertino dainininkas Česlovas Gabalis. Per tą laiką jam teko ne tik visiškai apriboti savo darbus, bet ir sužinoti, ką iš tiesų reiškia liga, taip pakeitusi visų mūsų gyvenimą.

Česlovas buvo vienas pirmųjų pasiskiepijusiųjų. Vakciną sako gavęs anksti, dar kovo mėnesį. Ir vis dėlto virusas jo neaplenkė. „Gal nebūčiau nieko žinojęs, bet staiga dingo uoslė, – pasakoja. – Atsiskyriau nuo šeimos, žmona ir dukra taip pat izoliavosi, nors ir nesusirgo. Matyt, skiepai padarė savo.“

Kai pasitvirtino COVID-19 viruso diagnozė, Česlovas iškart pranešė koncertų organizatoriams, keletą pasirodymų teko atšaukti. „Bet dabar vėl esame sveiki ir laimingi“, – sako dainininkas, kurio stiprų balsą Anykščiuose šį savaitgalį turės galimybę išgirsti susirinkusieji į kultūros festivalį „Purpurinis vakaras“.

Pirmą kartą po karantino Česlovas pasirodė su grupe „Pelenai“. „Buvo tikrai nelengva, – prisipažįsta, – viskas tarsi iš naujo, nors prieš tai, rodos, dirbome kartu, įrašinėjome naują albumą.“

Karantinas, sako Česlovas, į jo gyvenimą įnešė ne tik naujų kūrybinių minčių, bet ir pomėgių bei gyventojų namuose. Visai prieš skelbiant pirmąjį karantiną Gabalių namuose atsirado vokiečių aviganė Dea. „Tikrai turėjome ką veikti, – juokiasi Česlovas. – Dirbome visi, taigi Dea netrukus mokėjo komandas ir labai greitai prašydavosi į lauką su savo reikalais.“

Prieš dvejus metus pradėjęs žaisti angliškąjį biliardą, dainininkas pripažįsta, kad dabar tai – viena didžiausių jo aistrų ir vienintelis sportas. Panašu, kad pasirinkimas – itin sėkmingas. Šią vasarą Česlovas nugalėjo po karantino atnaujintame Snukerio akademijos turnyre „Vasaros taurė 2021“. „Sekasi neblogai, bet dar reikia įdėti daug pastangų ir darbo, kad tikrai gerai žaisčiau“, – kuklinasi.

Festivalyje „Purpurinis vakaras“ Č. Gabalis su grupe „Pelenai“ pasirodys pirmą kartą. Muzikantai žada, kad klausytojai išgirs geriausius autorinius grupės ir atlikėjo kūrinius. „Labiausiai už viską scenoje noriu atlikti savo mėgstamą muziką, noriu išmėginti ką nors naujo, tai, kas man patinka. Gal klausydami geros muzikos žmonės pamirš nuoskaudas, pjautynes ir susiskaldymą? Man labai liūdna, kad Lietuva tarsi pasidalijusi į dvi dalis – ir abi jos pusės viena kitos negirdi, viena kitą įžeidinėja. Turiu savo nuomonę, gerbiu kitų nuomonę, tačiau smurto ir pykčio nepalaikysiu niekada“, – sako dainininkas.

Česlovas Gabalis ir grupė „Pelenai“ – Gintas Banys (bosinė gitara), Audrius Piragis (gitara), Saulius Didžiulis (klavišiniai), Vaidotas Taurinskas (būgnai) Didžiajame grupių koncerte Anykščių Dainuvos slėnyje pasirodys rugpjūčio 20 d., 18 val. Visą kultūros festivalio „Purpurinis vakaras“ programą rasite www.purpurinisvakaras.lt.

 

 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.