„Baltic Petroleum“ plečia veiklą: atidaro jau 77-ą degalinę, apsilankiusių laukia staigmenos

Degaline
Benzinu, dyzelinu, suskystintomis automobilinėmis dujomis ir ūkininkams skirtu žymėtu dyzelinu prekiaujanti „Baltic Petroleum“ sėkmingai plečia veiklą ir penktadienį atidarė jau 77-ą degalinę Lietuvoje.

Degalinė įsikūrė itin svarbioje vietoje – šalia Alytaus miesto esančiame Likiškėlių kaime. Tai vieta, pro kurią link Lenkijos važiuoja itin daug transporto priemonių. Ypač - sunkiojo transporto.

„Nuo pat tada, kai 2000-aisiais pradėjome veiklą, išsikėlėme pažadą klientams pasiūlyti ne tik palankiausią degalų kainą, bet ir kokybiškas paslaugas. Šių tikslų siekti padeda degalinių modernizavimo programa ir jo tinklo plėtra. Taip ir šioje svarbioje transporto priemonių srauto vietoje atidaryta degalinė suprojektuota pagal naujausias tendencijas. Keliaujančių poreikius užtikrina didelė maisto zona, kurioje galima pasimėgauti įvairių skonių dešrainiais. Taip pat galima pasilepinti čia pat tepamais šviežiais sumuštiniais ir skania kava. Šioje didelėje, patogioje bei modernioje degalinėje yra ir poilsio zona, kurioje galima stabtelėti kelionės metu“, - apie degalinę pasakoja Generalinis direktorius, Arūnas Šatkus.

Visi jie kviečiami į degalinės atidarymo šventę, kurioje laukia daugybė pramogų ir straigmenų.

„Visi atvykę penktadienį galės nemokamai pasipildyti langų apiplovimo skysčio, o kava ir dešrainiai kainuos vos po vieną eurą. Šventinę nuotaiką užtikrins didžėjus, o užsukę galės pasigrožėti „Dynami:t Racing Team“ komandos lenktyniniu automobiliu ir paspausti ranką žiedinių lenktynių nugalėtojui Mantui Matukaičiui“, - teigia A.Šatkus.

Ši Alytaus rajone esanti degalinė yra jau 77-oji „Baltic Petroleum“ degalinė šalyje. Šiemet „Baltic Petroleum“ įmonė ketina skirti 7 mln. eurų degalinių atnaujinimui ir plėtrai, ir taip pasiūlyti klientams platesnį degalinių tinklą ir dar daugiau kokybiškų paslaugų.

 

Užs. Nr. 0145

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.