Automobilių įkrovimo aikštelės: svarbiausi klausimai ir atsakymai (0)

ekostotele
Automobilių įkrovimo aikštelės – vienas naudingiausių sprendimų, kokį tik galite pasirinkti. Belieka tik pridurti, kad nemažai daliai žmonių tai – vis dar naujovė. Taigi, kviečiame apie automobilių įkrovimo aikštelės sužinoti svarbiausius faktus.

Kur galima įrengti automobilių įkrovimo aikštelę?

Gera žinia ta, kad automobilių įkrovimo aikštelė gali būti įrengiama bet kur – tiek nuosavame name, garaže, tiek nuosavoje automobilio stovėjimo vietoje daugiabutyje, tiek lauke prie namo ir kt. Tuo atveju, jei jūs nežinote, kur įsirengti automobilių įkrovimo aikštelę, įmonės darbuotojai padės jums išsirinkti. Taip pat svarbu akcentuoti, kad automobilių įkrovimo aikštelės gali būti įrengiamos ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims.

Įkrovimas, naudojantis stotele ir, įkrovimas, naudojantis kištukiniu lizdu: kokie skirtumai?

Ne paslaptis ir tai, kad įkrovimas gali vykti naudojantis ne tik stotele, bet ir kištukiniu lizdu. Taigi, svarbu atsakyti ir į dar vieną klausimą: o, kuo skiriasi šie įkrovimo sprendimai? Belieka tik pridurti, kad, jei nuspręsite naudotis stotele, tai įkrovimo laikas bus trumpesnis maždaug 7 – 8 valandomis.

Greitesnis įkrovimo laikas – ne vienintelė priežastis, kodėl reikėtų rinktis įkrovimą stotele. dėl kokių dar priežasčių tai verta daryti?

Visų pirma, verta akcentuoti, kad užtikrinamas saugus įkrovimas: jeigu nutiktų taip, kad kiltų trumpasis jungimas, ar, koks nors kitas nenumatytas trukdis, tai įkrovimo stotelė automatiškai išjungtų elektros grandinę, tad, ne tik elektromobilis, bet ir visas namų elektros tinkas būtų apsaugotas. Tačiau ir tai – dar ne viskas: automobilį įkrauti galėsite bet kuriuo jums patogiu metu. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad valdymas yra išmanus, tad ir labai patogus: jūsų galėsite reguliuoti krovimo laiką, greitį, galią ir t.t.

Kaip sužinoti, kiek kainuotų įkrovimo stotelės įrengimas

Jei norite sužinoti preliminarią kainą, jums tereikia pateikti užklausą bei tam tikrus duomenis ir jau netrukus gausite tik jums skirtą pasiūlymą.

Na, o dar daugiau informacijos apie automobilių įkrovimo aikšteles surasite šioje svetainėje. Taigi, nepraleiskite galimybės gyventi patogiau bei taupyti savo brangų laiką.


 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.