Atnaujinkite savo plastikinius langus bei papuoškite savo interjerą naujais klasikiniais roletais. (1)

nuotr.
Lietuvių patarlė sako: roges ruošk vasarą, o ratus žiemą! Norėdami kokybiškai ir šiltai gyventi, kvėpuoti švariu oru, įsirenkite kokybiškas orlaides ir atnaujinkite interjerą naujais langų roletais.

Kodėl reikia keisti langų tarpines? Standartinių guminių tarpi­nių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpi­nių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tam­pa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kau­piasi drėgmė. Lango rėmuose pradeda kauptis purvas, užsikemša drenažas ir lietui lyjant, per uždarytus langus ima veržtis vanduo į vidų. Netinkamai eks­ploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištežta, tampa kaip kramtoma guma arba sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog prišąla lango varčia prie rėmo, to­dėl būstų šeimininkai savo pini­gais pradeda ne tik šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes. Neprižiūrimos guminės tarpinės, pradeda traukti drėgmę, praleidžia šaltį, triukšmą, dulkes. Nors iš pirmo žvilgsnio guminė tarpinė atrodo gera, tačiau ji savo funkcijų nebeatlieka. Dar yra būtinas ir langų lankstų reguliavimas, tepimas ir valymas. Taip pat atnaujinkite savo langų rėmus ir varčias. Langų rėmai nuo laiko yra patamsėja ir apsinešę purvu.

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langus ir langų tarpines? Niekas! Tad be­lieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines , kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis bei būtina susireguliuoti langų lankstus , sutepti ir išvalyti metalinį mechanizmą tam , kad langas vėl lengvai darinėtųsi ir nepraleistu triukšmo bei dulkių.

 

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis

Q-LON tarpinėms suteikia­ma 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraran­da daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploata­cijos laikotarpį. Tarpinių aukštis 11 mm. plotis 9,5 mm puikiai priglunda prie lango rėmo. Tarpinės atsparios ultravioleti­niams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš „ Memory foam“ putų , kurios prisitaiko prie lango varčios ir remo formos, bei neleidžia patekti drėgmei , dulkėms, triukšmui. Tuo pačiu neleidžia iš lauko patekti šalčiui, o iš vidaus neleidžia išeiti šilumai. Jos apgaubtos karbo­nu – tai užtikrina ilgaamžiškumą.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravi­mai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepra­randa net ir po 300 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios.

 

Kai jūsų langai jau bus sutvarkyti ir atnaujinti, nepamirškite juos papuošti šiuolaikinio dizaino roletais. Taip paįvairinsite patalpos interjerą. Roletai yra lengvai pritaikomi bet kokiam langui, nes yra tvirtinami vienu iš trijų galimų būdų. Taip pat tai geriausia galimybė sutaupyti ir gali būti puikus pasirinkimas turintiems seno tipo langus.

 

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais.

Oro vožtuvai jus apsaugos nuo triukšmo, dulkių ir skersvėjų. Taip pat padės apsaugoti jus nuo pelėsio. Patalpose visada bus šviežias oras, be triukšmo, dulkių ir skersvėjų. Vožtuvai lengvai montuojami lango varčioje, nepažeidžiant lango konstrukcijos, be frezavimo ir be gręžimo.

www.remvalus.lt Registruotis prašome iš anksto Tel. 8 604 24268, 8 606 93229

 

UAB „Remvalus“ specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų darbų sąmatą. O mūsų meistrų sulauksite dar po 2–3 savaičių.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.