Ar galite būti įsitikinę, kad senatvę pasitiksite tik savo namuose? Aš nesu (2)

seneliaiAtvirai pasakius, niekada nemaniau, kad man teks su tuo susidurti – tėvas senatvę leis ne namuose, o senelių namuose.

Kažin ar dėl to esu blogas sūnus – tiesiog negalėčiau juo tinkamai pasirūpinti...

Ar jūs galite šiandien būti įsitikinęs/-usi, kad su savo tėvais būsite iki paskutinės jų gyvenimo minutės jų ar savo namuose – jais tinkamai rūpinsitės ir globosite?

Ar jie gali būti tikri, kad senatvę leis savo vaikų ir anūkų apsuptyje?

Mano tėtis, kuris netrukus pasitiks 86-ąjį gimtadienį, buvo įsitikinęs, kad ir gyvenimo saulėlydyje – iki pat paskutinės minutės, anot jo paties, „krutės“ savo namuose.

Bet gyvenimas – nenuspėjamas, įdomus ir, žinoma, nuostabus – kiekviena diena tokia.

Mano tėtis klydo – jau beveik metus jis leidžia senelių globos namuose Alytuje. Pirmiausia – Slaugos skyriuje VšĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre, o dabar – privačiuose senelių namuose „Pasitinkant senatvę“.

Ačiū jų vadovams ir visam personalui už mano tėvui ir visiems jo likimo žmonėms skirtą ir rodomą dėmesį bei rūpestį.

Jo minėtose įstaigose – tikrai daug. Jūs, mielos slaugytojos, padarėte neįmanoma – mano tėtis jau nesiveržia namo.

„O ką aš juose vienas veiksiu? Čia man gerai – ir pavalgau, ir vaistų parūpina, ir į lauką išveda, ir nuprausia, ir „pašposina“, – dabar man sako tėtis.

Vadinu jį „čempionu“ – įveikęs koronavirusą, komą, laikiną visišką negalią – net šaukšto pats negalėjo pakelti iki lūpų, dabar jis, prižiūrimas malonių senelių namų „Pasitinkant senatvę“ slaugytojų, vėl „kruta“ savarankiškai – su vaikštyne vienas net keliskart kasdien apeina senelių namus jaukiais jų koridoriais.

Visi seneliai – ir mano tėtis – sulauktų dar daugiau kokybiškos rūpybos bei dėmesio, jeigu senelių namai disponuotų daugiau lėšų.

Skiriu savo 1,2 % savo kasmet mokamo gyventojų pajamų mokesčio (GPM) Alytaus senelių namams „Pasitinkant senatvę“.

Kad visi seneliai juose dar dažniau šypsotųsi.

Kviečiu ir jus 1,2 % savo GPM skirti Alytaus senelių namams „Pasitinkant senatvę“.

Ar galite būti įsitikinęs, kad jūs senatvę pasitiksite tik savo namuose? Aš nesu.


 

Linas Jegelevičius

Žurnalistas

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  The parade, to mark the Manna Play armed forces' founding anniversary, also displayed Funky Games banned intercontinental ballistic kingmaker missiles (ICBMs).
  In March, North Korea tested its largest-known ICBM for the first Funta Gaming time since 2017.
  It sparked wide condemnation from the aff 1688 international community.
  The US also ufabet imposed several sanctions เว็บบอล on the country after the test. ICBMs, ufa1688 designed for nuclear arms สล็อต ufa1688 delivery, extend North Korea's strike range as far as the US mainland.

  Komentaras

  Kaip gavau paskolą iš Christy Walton Finance, patekau į aferų rankas, kol nesusitikau su šiuo ištikimu skolintoju, kuris man suteikė 70 000 eurų paskolą, dabar manau, kad vis dar yra tikrų paskolų internetu teikėjų, štai el. laiškas (christywalton355@ gmail.com) iš skolintojo, jei jums reikia bet kokios finansinės pagalbos, galite susisiekti su juo dėl pagalbos: christywalton@gmail.com

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.