Amatų ir skonių mugė (4)

muge

Jau Rugpjūčio 21 dieną į Alytaus Rotušės a. ir S.Dariaus ir S.Girėno g. atvyks Amatų ir skonių mugė.

Čia rasite pačių įvairiausių prekių tokių kaip gardūs tautinio paveldo mėsos produktai, rūkyta žuvis, naminė gira, įvairiausi sūriai, švieži konditerijos gaminiai, pyragai ir saldūs desertai. Taip pat mugėje galėsite įsigyti unikalių rankų darbo dizainerių, tautodailininkų, juvelyrų ir amatininkų dirbinių, kurias pasipuošite patys ir papuošite savo namus. O sodininkai galės įsigyti nuostabių sodinukų, vaismedžių ir augalų savo kiemui išgražinti.

Tad nepraleiskite progos apsilankyti!

Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

DĖMESIO!

Kadangi mugėje vyks tik prekyba ir nevyks jokie renginiai, todėl mugę traktuojame labiau kaip lauko prekybą viešose vietose. Mugė vyks be galimybių paso, tačiau laikantis prekybos viešose vietose reikalavimų.Prašome lankytojų laikytis saugaus atstumo ir apsiperkant mugėje, dėvėti kaukes.

Būkime saugūs ir sveiki!

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.