Alytuje pradėjo veikti mobilus punktas išsitirti dėl koronaviruso

Alma MOSTEIKAITĖ, alma@ana.lt
Komentarai (0)
2020 Kovas 24
punktas
Šiandien, kovo 24-ąją, Alytuje, Kultūros centro automobilių stovėjimo aikštelėje, Pramonės g.1B pradėjo veikti mobilus punktas išsitirti dėl koronaviruso.

Punktui skirta 30 reagentų, tiek pat galima ištirti ir asmenų. Pirmą punkto veikimo dieną visos vietos buvo užimtos norintiems dėl koronaviruso išsitirti asmenims, kurie grįžo iš užsienio, turėjo kontaktų su šio viruso atvejais, staiga pradėjusiems karščiuoti, kosėti ar dusti.

Pirmiausia tokie asmenys turi skambinti telefonu 1808, o šeimos gydytojams, šios linijos konsultantas priima sprendimą dėl išsityrimo mobiliame punkte.

Šeimos gydytojo siuntimas tyrimui dėl koronaviruso mobiliame punkte nereikalingas.

Alytaus mobiliame punkte dirba poliklinikos, miesto Visuomenės sveikatos biuro bei Medicininės reabilitacijos ir sporto centro specialistai.

Šis punktas paslaugas teikia ne tik Alytaus miesto, bet ir Alytaus, Lazdijų, Varėnos rajonų bei Druskininkų savivaldybės gyventojams.

Atvykusieji į punktą tiriami neišlipant iš automobilio. Į jį galima atvykti tik nuosavais automobiliais, negalima atvažiuoti visuomeniniu transportu ar taksi.

Paimti tepinėliai iš nosiaryklės ir ryklės bus išvežami tirti į laboratoriją Kauno klinikose, atsakymai pateikiami tiriamų asmenų nurodomais telefonų numeriais.

Kol kas dar neaišku, kiek reagentų bus gauta rytdienai ir kiek žmonių galės išsitirti.

Plačiau apie Alytuje atidarytą mobilų išsityrimo dėl koronaviruso punktą, skaitykite kovo 26-oisos „Alytaus naujienų“ laikraščio numeryje.

 


 

    Komentuoti

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.