Alytaus savivaldybės administracijos direktorius pasirinko pavaduotojus (51)

Jurgis Krasnickas
Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Jurgis Krasnickas šiandien pasiūlė į artimiausio savivaldybės tarybos posėdžio, kuris planuojamas gruodžio 22 dieną, darbotvarkę įtraukti ir klausimą dėl savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų skyrimo.

Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnis nustato, kad savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas ar pavaduotojai į pareigas skiriami savivaldybės administracijos direktoriaus siūlymu mero teikimu savivaldybės tarybos sprendimu politinio (asmeninio) pasitikėjimo pagrindu.

„Atsižvelgdamas į pakankamai sudėtingą situaciją dėl karantino ir nuotolinio darbo, įvertindamas, kad nuo vasaros pabaigos savivaldybės administracija dirba pakankamai išbalansuotomis sąlygomis, neturėdama nuolatinių vadovų, matydamas, kad kuo greičiau būtina spręsti itin svarbius ir neatidėliotinus klausimus ir dėl šių metų biudžeto vykdymo ir dėl kitų metų savivaldybės biudžeto formavimo, savivaldybės merui šiandien pateikiau dviejų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų kandidatūras“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Jurgis Krasnickas.

Jis viliasi, kad dauguma savivaldybės tarybos narių, suprasdami, kad nuo darnaus jų ir savivaldybės administracijos darbo priklauso greiti ir racionalūs sprendimai dėl daugelio miesto gyventojams svarbių klausimų, organizuotas komandinis darbas, išdiskutuoti ir pagrįsti sprendimai, kurie sudarytų prielaidas miesto žmonių gyvenimo kokybei augti, pritars jo kandidatūrų pasirinkimui ir jas patvirtins.

„Viliuosi, kad į kitus metus galėsime įžengti susitelkę darbui ir nelengviems iššūkiams, kurie laukia. Palikę praeityje pastaruoju metu vis plitusį tuščią politikavimą, asmenines ambicijas ir nuoskaudas, padėję į šoną politinius interesus ir išskaičiavimus. Jei ne tik žodžiais, bet ir širdyje iš tiesų rūpi miestas ir jo žmonės, dėl jų ir kviečiu suremti pečius bendram darbui“, - sakė direktorius.
 

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.