Alytaus rajono savivaldybė sveikina Lietuvą gimtadienio proga!

nuotruka

 

  Komentaras

  Regis Santaikos gatvėje miesto ribose agitaciniuose stenduose jei rajono mero ir jo komandos agitaciniai portretai - tai rajonas dalimi ir prijungę Alytaus miestą. todėl ir sveikina visą Lietuvą kartu su Alytaus miestu.

  Komentaras

  Alytaus miesto valdyme vyraujantis mandrumas duoda savo vaisių. Aplinkinės kaimiškos savivaldybės kaip ir lenkia. Pagal realias įtakas Alytaus rajonas pagal įtakas miestą kaip ir perėmęs virš 30 procentų. Nes dalies net miesto savivaldybių institucijų vadovai kaip ir nuo rajono... Vienok Alytaus miestui labiausiai įžiebė televizijoj neseniai rodyta laida. Kurioje kalbėjo Druskininkų ir Lazdijų merai bei nuo Alytaus miesto kandidatas. Vienu metu Druskininkų meras trumpai sulygino kainas dėl atliekų Druskininkuose ir Alytaus mieste. Gavos eiliniams druskininkiečiams atliekų tvarkymo kainos lyginant su alytiškiais pigesnės beveik 20 procentų nei Alytaus mieste. O kainos turtingiems verslams - ten brangiau. Nei Alytaus mieste. Reiškia matos. Kad Alytaus miesto tarybos kadencija baigia ne veltui erzelynus dėl atliekų kainų vėlė. Per kuriuos pasiekta - kad gyventojams Alytuj brangiau. Erzelynai dėl aerodromo ir gavos, kad dėl kelių lėktuvukų virš 100 ha žemės kaip neišnaudota. Dėl pustuščio pramonės parko matyt, kad minimumus sugebantys mokėt pasiekė kol kas, kad neateit rimtesnis investuotojas galintis daugiau mokėt. Vėl miesto tarybos priimta strategija aną savaitę iki 2021 metų kur vietos žiniasklaida neiškentus analizavo kaip demografinių problemų didėjimą parodė - kad ir toliau siekiama po saujelės interesais visų alytiškių bendros gerovės sąskaita išlaikyt bendrą miesto nykimą. Nors rinkimai ir dalis balsavę už su rinkiminėm programom prisirašę eina - tai ko tų punktų neįtraukė į strateginį planą. Kur patvirtinus savivaldybė jau vykdo. Trumpiau Alytaus mieste per savivaldą slopinimo ir stagnacijos energija daug didesnė už kuriamą energiją.

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.