Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys: „Atsistatydinu“ (99)

juonys
Zitos Stankevičienės nuotr.

Laba diena,

jau kurį laiką jaučiau tarybos narių priešiškumą, todėl nusprendžiau nekelti bereikalingos įtampos šiuo priešrinkiminiu laikotarpiu ar suteikti papildomos erdvės politinėms spekuliacijoms, todėl atsistatydinu. Išeinu ramia sąžine – nesu padaręs kažką bloga, niekam nesu skolingas ar neįvykdęs man skirtų užduočių.

Man puikiai pažįstami politiniai užkulisai. Puikiai suprantamas ir dalies tarybos narių noras pasirodyti prieš artėjančius Seimo rinkimus. Tačiau viskam yra ribos. Kai kritikuojami darbo  metodai ar rezultatai yra viena, tačiau kai paliečiama šeima – visiems aišku, kad tikslai yra visai kiti.

Nebuvau patogus administracijos vadovas. Du kartus panaikinau išduotas pažymas dėl uolienų perdirbimo gamyklos veiklos Pramonės rajone, o neteisėtai leidimus išdavusiam darbuotojui už tai skyriau papeikimą bei inicijavau tyrimą dėl drausminės nuobaudos skyrimo. Natūralu, kad suinteresuotiems tarybos nariams tai labai nepatiko. Todėl Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Chirurgijos skyriaus kapitalinio remonto viešųjų pirkimų konkursas buvo tiesiog geras pretekstas.

Nors esu kaltinamas dėl neskaidraus viešųjų pirkimų konkurso organizavimo, viešųjų pirkimų komisijos posėdžiuose tuo metu, kai buvo atmesti sąlygų neatitikę konkurso dalyviai, net nedalyvavau, nes atostogavau su šeima ir jokių sprendimų priimti negalėjau. Viešųjų pirkimų komisijoje dirba profesionalai, savo darbą puikiai išmanantys specialistais, kuriais pasitikėjau. Nors miestui jokios žalos nebuvo padaryta, faktus ir argumentus šį kartą nugalėjo emocijos ir garsus šaukimas.

Šios pareigos man asmeniškai buvo išbandymas ne tik sprendžiant ūkinius miesto klausimus, bet ir vadovaujant tokiam dideliam kolektyvui. Niekada nesistengiau būti aukščiau darbuotojų ar įrodinėti, kad viską geriau suprantu. Mano kabineto durys visuomet jiems buvo atviros. Galbūt ne viską pavyko įgyvendinti taip, kaip norėjosi, tačiau tam buvo įvairių priežasčių.

Visiems administracijos darbuotojams ir savivaldybės įmonių vadovams dėkoju už bendrą darbą. Tarybos nariams norėčiau palinkėti mažiau asmeniškumų, o daugiau teisingų sprendimų Alytaus miestui. Tikiuosi, kad tarybos nariai ir meras Nerijus Cesiulis sėkmingai užbaigs pradėtus projektus, drąsiai imsis naujų, kad Alytus būtų pavyzdys ne tik alytiškių, bet ir visos Lietuvos akyse.

Ačiū ir sėkmės!

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.