Alytaus meras – vienas įtakingiausių merų Lietuvoje

nuotrauk
Jau šeštus metus iš eilės naujienų portalas „Delfi“ startuoja su projektu Lietuvos įtakingiausieji. Šis unikalus tyrimas padeda suprasti, kokios asmenybės – politikai, verslininkai, ekonomistai, tarnautojai, pareigūnai, visuomenininkai, žiniasklaidos bei popkultūros atstovai – daro didžiausią įtaką mūsų valstybei ir visuomenei. Pirmą kartą tokio lygio reitinguose skamba ir Alytaus politikų vardas.

Tarp aukščiausių šalies politikų

„Spinter tyrimų“ duomenimis, visuomenės akyse Alytaus meras Nerijus Cesiulis kartu su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu ir Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi yra vieni įtakingiausių merų Lietuvoje.

Aplenkdamas eurokomisarą Virginijų Sinkevičių, beveik visą ministrų kabinetą: Liną Linkevičių, Žygimantą Vaičiūną, Jaroslavą Narkevičių, Raimundą Karoblį, Andrių Palionį, Rimantą Sinkevičių, Kęstutį Mažeiką, Algirdą Monkevičių, Elviną Jankevičių, Mindaugą Kvietkauską, Ritą Tamašunienę, Liną Kukuraitį, Vilių Šapoką, Seimo narius Rasą Juknevičienę, Viktorą Pranckietį ir daug kitų gerai žinomų politikų, Alytaus meras bendrame visuomenės balso reitinge užėmė 15 vietą.

Sąrašo viršūnėje atsidūrė prezidentas Gitanas Nausėda, premjeras Saulius Skvernelis ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Tyrimo metu apklausiama ne tik visuomenė, bet ir savo sričių ekspertai: politikai, žiniasklaidos atstovai, verslininkai, visuomenininkai, popkultūros atstovai, valdininkai, teisininkai.

Džiaugiasi, kad Alytus tapo matomas

Savo srities profesionalų ir ekspertų sprendimu, Lietuvos įtakingiausiųjų politikų sąraše N.Cesiulis užėmė 25-ąją vietą. Aplenkęs daugybė žinomų šalies politikų, pavyzdžiui, Viliją Blinkevičiūtę, Aušrą Maldeikienę, Arvydą Anušauską, Petrą Auštrevičių ir daug kitų, Alytaus meras kartu su Vilniaus ir Kauno vadovais pateko į įtakingiausiųjų merų trejetuką.

Bene labiausiai Alytaus mero įtaką įvertino popkultūros atstovai (skyrė 14 vietą), žiniasklaidos atstovai (skyrė 22 vietą) ir politikai (28 vieta).

Pats Alytaus miesto meras tyrimo rezultatų nesureikšmina. „Žinoma, kad labai malonu, o kartu ir netikėta. Juk anksčiau Alytaus atstovų tokio lygio reitinguose niekuomet nebūdavo. Smagu, kad kažkas pastebi ir įvertina darbus, pastangas. Smagu, kad Alytus matomas šalies mastu. Tai įpareigoja miesto žmonių labui dirbti dar atkakliau“, – sakė N.Cesiulis.

Daugiau informacijos apie politikų reitingavimą rasite čia: https://www.delfi.lt/apps/itakingiausieji2020/politikai

  Komentaras

  1 - vogti, 2 - jeigu nepagavo dar vogti, 3 - jeigu pagavo duoti kišį ir toliau vogti, 4 - kai prisivogi, įkuri koki nors versla ir toliau vogi, 5 - labai svarbu neturėti moralės ir išnaudoti visus žmonės.

  Komentaras

  Kur įtakingiausio mero darbo rezultatai? Kadangi teikt pertvarkų ir strategijų pats nesugeba, kur rezultatai prieš kelis mėnesius sukurtų perteklinių darbo grupių? Dėl švietimo pertvarkos grupės iš 29 narių, dėl strategijų net 5 darbo grupių. Keli mėnesiai sočiai laiko ir prieš rugsėjį turi informuot ir visuomenę. Kad alytiškiams būt aišku kokios vystymo strategijos ir kaip švietimo sistema vystos. Alytus iš mero reikalauja konkrečių darbų, o ne pasakų apie būtas nebūtas galybes. Pasakom netiki. Apart sparčiai padidėjus bedarbystė ir stagnacija.

  Komentaras

  Nuo dabar galim pradėt skaičiuot CESIULIO karjeros pabaigos pradžią. Atia Alytaus Minedai. Gaisras baigtas, o rimtų darbų nėra ir pritarimo tokiai politikai nebus

  Komentaras

  Pagal įstatymus meras už savo ir savivaldybės veiklą atskaitingas tarybai ir bendruomenei. -Tai iki šiol Alytuj neatsakingiausias ir nekompetentingiausias meras. Nesugebantis teikt pertvarkų ir strategijų planų, nesukontroliuoto padangų gaisro pasekmės sunkios ir didėjanti bedarbystė. Ir tik vienas tarybos narys V.Vencius dryso oficialiai per žiniasklaidą, nesislapstant anonimais po kitais, pasakyt. Kad karalius nuogas ir nėra kompetencijos bei bėdos valdyme. Kaip kiti viešai nedrysta. Dryso dėl uolienų gamyklos trūkumus kelt, kur po anonimais klaniukai jam net teismais bandė grasinėt. Kad tik neliestų šių temų ir kiti bijotų. O pats meras apie rimtas problemas net prabilt vengia. Tas pats kas jo nėra. Apart gerą valdišką atlyginimą gauna už pigų šou. Dar gal gerai per savivaldą primokant viešiems ryšiams, kad nebūtį didvyrį vaizduoja.

  Komentaras

  Galvoju kodėl investitojai ciūgais traukia į Alytų pasirodo dėl mūsų mero ,o gal visgi nors dalį lėšų skiriamų mero viešinimui skirti investicijų paieškoms nors tiesą sakant su kuo apie tai kalbėti?

  Komentaras

  Padangų gaisro vertinimai turėjo būt operatyviai per pusmetį atlikti. Vertina priešgaisrinės, juos kontroliuojančius departamento ir vrm atsakingus. Merų veiklas kodėl specpriemonių nėra ir mero šou gaisro metu. Kad to nėra pirma serija atsistatydint Alytaus teismo, policijos, prokuratūros, Kauno stt vadovams. Už pasakas, kad nuo 2016 metų nemato 9 gaisrai ir įmonė neįtraukta į tikrinamų sarašą. Bet mato prieš n metų pablusinėt užkastas atliekas ir sugeba visuomenei nepaaiškint. Jei neatsistatydina, vsd jei yra kompromatų per bylas šalint į gatvę be pensijų ir panašiai. Kad kiti po jų žinotų, kad šposyt Alytaus valdyme nedrystų. Kitaip per šiuos klanus Alytuj be šansų. Nes jie ribų nežino, kaip išsidirbinėt. Rinkit į seimą nuo miesto V.Vencių ir nuo rajono P.Valiūną. šie prieš uolienų išdryso, kaip kiti net nedrysta.

  Komentaras

  Kiek savivaldybė jei galimai mokėjo viešiems ryšiams tokias nesamones kalbėt, kiek konkrečiai? Ar yra konkrečios sutartys patvirtintos ir kokie tikslai kelti? Kitaip jei lėšų trūksta švietimui ir panašiai, o čia tokie cirkai vyksta vietoj didėjančių problemų sprendimų, taip užsileist negalima. Nes ribų nežino.

  Komentaras

  Žurnalistai lenktyniauja kas labiau pameluos. Su Cesiulio rinkimais panašu kaip Belarusijoj Lukašenka laimėjo. Jeigu Cesiuli be protekcijų ir be klastojimo išrinko, tai Klėgeris buvo išsilaipinęs mėnulį

  Komentaras

  Daug kas Alytuj žino, kad jis melagis, nieko rimto nesugeba. Apsistatęs žurnalistais, kurie už pinigus jį reklamuoja. Perka reklaminius straipsnius už savivaldybės pinigus, apie klaidas žiniasklaida tyli, maskuoja Cesiuli

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.