Alytaus gaisras, deja, užgesintas tik Vilniuje

Gaisras
Vidaus reikalų ministerija išplatino informaciją apie tai, kad gaisras Alytuje užgesintas. Tačiau Alytaus miesto savivaldybė pranešė, kad taip NĖRA‼ Alytaus meras Nerijus Cesiulis 12. 50 val. apie situaciją: „Alytiškiai, aš nesuprantu, kas vyksta. Prašau, paaiškinkite man.

11:17 val. Vidaus reikalų ministerija visai Lietuvai pareiškia, kad viskas - gaisras užgesintas, reikia tik šiukšles susitvarkyti. Stoviu aš su vyrais gaisravietėje ir nesuprantu, ar mums jau važiuoti namo? Foto darytos 12:30 val.

Taip, to, kas buvo visą savaitę - nebėra. Bet yra labai aktyvus padangų smilkimas, kuris tikrai bus šiandien ir dar tikrai bus rytoj. Ir čia vyrai pila vandenį ir dar pils pora dienų nonstop, technika dirba gražu žiūrėti, nes kitaip viskas vėl iš pradžių.

Alytaus gaisras užgesintas tik Vilniuje. Su tuo ir sveikinu.

 

  Komentaras

  Nėra blogiau kaip rimtų reikalų tvarkyme politikai pradeda rinkimus žaist. Reiškia šis gaisras iš pat pradžių šalia vietos firmos remontuojančios kelią Alytus-Kaunas firmos atsivaro sunkią techniką. Kur išstumdo griūvančias pastato konstrukcijas. Užpila vandeniu ar smėliu. Po to kaip nesmilks išvalys. Susitaupo kelios dienos ir išlaidos. Juolab firmos vykdo savivaldybės projektą ir net nepajus. Dabar laukia kelias dienas technikos iš kito Lietuvos krašto, atstumai ir sanaudos didelės. Parys nervuojas ir vargsta. Dūmų daugiau prisikvėpuoja nei galėjo būt mažiau. Pasekmės dar blogesnės nei galėjo būt. Juolab per miestą kelios firmos, kur sumobilizavę techniką nėr problemų gaisrą sparčiau nuslopint. Vėl neišnaudojamas miesto potencialas patiems susitvarkyt.

  Komentaras

  Jau po sklypų skandalo panašu nesupranta, kas savivaldybėj dedasi. Dabar ir gaisro atveju, kur piarintis ir neblogai sekėsi, ir čia socdemų suktukai prasidėjo. Sunku jiems iki rinkimų rimčiau ištempt. Dabar dar po intrigėlėm kaip ir plaukia.

  Komentaras

  Ir čia susikirto. Esmėj ministerija be Alytaus patvirtinimo negalėjo akcentuot. Ir čia kas ką? O, kad kertasi jau ne pirmas požymis. Vaizdas valstiečiai su socdemais. . Vienok ministerijoj 2 vicministrai alytiškiai. O Alytaus m. valdžioje dėl sklypų meras prieš direktorių. Socdemų braižas. Kažkas kažką turi..

  Komentuoti

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.