„Alitos“ gamykloje darbuojasi ir robotai (1)

AN informacija
ali
Alytaus „Alitos“ gamykloje, valdomoje „MV Group Production“, oficialiai pristatytas vienas didžiausių Baltijos šalyse robotizacijos projektų. Už „MV Group Production“ skirtas lėšas – beveik 2 mln. eurų – čia įdiegta gamybos ir pakavimo linijų robotizacija.

Tai didžiausia investicija į „Alitos“ gamyklą per 60 jos gyvavimo metų.   Robotizacija leidžia per pamainą pagaminti apie 800 palečių arba 300 tūkst. vienetų produkcijos. Gamybos greitis padidėjo 18,9 proc., sutaupoma apie 50 proc. įvairių pakavimo medžiagų.   

„Alitos“ gamybos direktorius Vitalijus Aksiutinas pabrėžė, kad robotizavus gamybos linijas, ne tik pagaminama daugiau produkcijos, pats gamybos procesas tapo efektyvesnis, bet ir atsisakyta sunkaus  rankinio darbo, kuris čia buvo nepatrauklus.   

Kaip pažymėjo „MV Group Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys, viena seniausių Alytaus gamyklų „Alita“ išliko lietuviško kapitalo įmone, savo gaminama produkcija žinoma ne tik Lietuvoje, dabar vienas iš siekių – tapti patraukliu lyderiu pasauliniu lygiu.   

 • Plačiau apie „Alitos“ gamyboje įvykdytą robotizaciją skaitykite artimiausiame (13 tūkst. 986) „Alytaus naujienų“ laikraščio numeryje.   

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

  Komentaras

  Vėl nesimato dėmesio, kokie atlyginimai mokami dirbantiems. Jei paskutinį tarybos posėdį ruošia l. mero poste paskirta eilinė tarybos narė, nes meras su komanda turistauja per komandiruotes, tai šiuo atveju iš neturėjimo ką veikt vlaškos lankydami įmonę Alita, kam? Alytiškiams turistaujantis meras su komanda reikalingi? Juk jų kompetencijos strategijos ir einamųjų klausimų kokybė.

newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.