4 savybės, kuriomis turėtų pasižymėti biuro baldai (4)

Biuro baldai – reikšminga įmonės įvaizdžio dalis. Ofiso baldai ne tik formuoja biuro interjerą, tačiau taip pat lemia ir darbuotojų sveikatą bei savijautą darbo metu. Vis tik, net ir turint aiškią idėją, kaip įmonės patalpose atrodys ofiso baldai bei įvertinus kitus aspektus, kyla klausimas: kokius ofiso baldus geriausia pasirinkti? Tarptautinės biuro baldų įmonės NARBUTAS specialistai apžvelgia 4 pagrindines savybes, kuriomis turėtų pasižymėti šiuolaikiško biuro baldai.

Pagrindine nuotr.

 D. Vaičiulio nuotr.

1. Ofiso baldai – aukštos kokybės

Net jei biuro baldams bus numatytas ir ne itin didelis biudžetas, ofiso baldai turėtų būti pasirenkami aukštos kokybės. Patikimo bei rinkoje gerai pažįstamo gamintojo patvarūs ir kokybiški biuro baldai tarnaus ne vienerius metus. Dar daugiau – daugelis ofiso baldų gamintojų savo gaminiams suteikia kelerių metų garantiją.

Tačiau, rinkdamiesi biuro baldus, turėkite omenyje, kad visuomet yra geriau įsigyti mažiau, bet aukštesnės kokybės ofiso baldų. Todėl, prieš įsigydami bet kokius ofiso baldus, iš anksto apsvarstykite: galbūt vienas ar kitas staliukas nėra labai reikalingas Jūsų biure.

2. Baldai verslui – ergonomiški ir užtikrinantys komfortą darbo metu

Patogumas ir ergonomika – tai dar dvi labai svarbios savybės, kuriomis turėtų pasižymėti baldai verslui. Tik aukštos kokybės ir ergonomiški biuro baldai užtikrina puikią savijautą bei maksimalų komfortą darbo metu. Baldai verslui turėtų būti tokie, jog dirbdami įmonės darbuotojai jaustųsi patogiai. Be to, ofiso baldai biure turėtų padėti sukurti jaukią atmosferą, kuri nuteiktų produktyviam darbui.

nuotr.

 D. Vaičiulio nuotr.

3. Vadovo biuro baldai ir kiti biuro baldai – stilingi bei derantys prie ofiso interjero

Vadovo biuro baldai ir kiti biuro baldai – ne tik aukštos kokybės, patvarūs ir ergonomiški. Šiuolaikiniai biuro baldai taip pat turėtų būti skoningai suderinti su visu ofiso interjeru.

Šiandien biuro baldų gamintojai savo klientams siūlo itin plačią skirtingų formų, spalvų, dizainų ir kt. ofiso baldų įvairovę, todėl kiekvienas joje gali atrasti labiausiai individualius poreikius įgyvendinačius bei prie formuojamo interjero stiliaus derančius biuro baldus.

NARBUTAS asortimente – aukštos kokybės, modernaus dizaino, funkcionalūs ir praktiški sėsk-stok stalai, stalų junginiai, vadovo baldai ir kt. biuro baldai, kurie neabejotinai atras vietą bet kokio stiliaus ofiso interjere.

4. Biuro baldai – praktiški bei lengvai prižiūrimi

Praktiškumas – tai dar vienas privalumas, kuriuo turėtų pasižymėti bet kokio biuro baldai. Atsižvelgęs į kiekvieno kliento poreikius, NARBUTAS siūlo rinktis optimalius daiktų laikymo sprendimus: pavyzdžiui, daugelis darbo stalų, esančių biuro baldų asortimente, pagal poreikį gali būti komplektuojami su funkcionaliomis daiktadėžėmis, talpiomis spintelėmis ir stalčių blokais. Dėl šios priežasties kiekvienas savo biurui gali išsirinkti tokius baldų sprendimus, kokių iš tiesų reikia.

Šalia kitų minėtų svarbių savybių, biuro baldai taip pat turėtų būti lengvai prižiūrimi. Pavyzdžiui, jei įmonėje dirbančių darbuotojų darbo pobūdis toks, jog stalą reikia gana dažnai valyti ar dezinfekuoti, praktiškiau rinktis aukštos kokybės baldą, kurio paviršius lėčiau dėvisi.

  Komentarai


  Palikite savo komentarą

  Ribotas HTML

  • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
newspaper

Popierinė "Alytaus naujienos" laikraščio prenumerata

Norėdami užsiprenumeruoti popierinę "Alytaus naujienos" laikraščio versiją rašykite mums el. paštu: skelbimai@ana.lt ir nurodykite savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo turėtų būti pristatomas laikraštis. Kai tik gausime jūsų laišką, informuosime Jus dėl tolimesnių žingsnių.

newspaper

Prenumeruokite „Alytaus naujienos” elektroninę versiją. Ir kas rytą laikraštį gausite į savo el. pašto dėžutę.